Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Azok az emberek, akik állandóa...

Azok az emberek, akik állandóan utazgatnak, egyik héten USA, másik héten Dubai, harmadik héten Thaiföld, mennyit keresnek?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 6. 18:19
 1/8 A kérdező kommentje:
Naaa, írjátok már le, anonim oldal!
2022. ápr. 6. 18:31
 2/8 anonim ***** válasza:
14%

Vállalkozó vagyok, több cégem is van.Néha csak ülök az irodában netezek, filmezek, sok szabadidőm van.ide s válaszolgatok néha.De néha tennivaló is akar,ilyenkor én is megyek tárgyalni, ügyeket intézni.Mindig van egy aktuális barátnőm, vele fedezem fel a világot.

Havi lovét nem írnék, mert az összeg láttán sokan elszégyellnék magukat.

Néha havi szinten egy kisebb lottónyeremény jön be, legyen elég ennyi.

Olee 48F vállalkozó

8 év csillag

De guggoltam is mindezért pár évet.De nekem megérte.

Csövi!

2022. ápr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Ahol én dolgozom (globális multi), az auditorok tapasztaltabb, de nem őskövület kollégák, kb 6-15 év tapasztalattal. Ennek megfelelő fizetést képzelj el, semmi kiugró a szolgáltatóközpontot működtető itthoni multik között. És ugye ők mennek minden második héten más országba dolgozni, közben pár nap szabi itt-ott (már ahol engedi a cég, mondjuk egy Nigériában ez nem opció), de semmi hű de extra fizu. Olyasmi mint egy kontrolling csoportvezetőé.
2022. ápr. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért mondom, de egy csomó átlag keresetű ismerősöm járja a világot. Szinte semmi pénzekért lehet utazni.


De ha csak magamat nézem. Most, 32 évesen vettem egy szaros panellakást, 12 millió önerőm benne van, 5,5 millió eddig a felújítás.


Ha nekem is lett volna relatív jó lakásom, fiatalon a szüleimtől, akkor:

1. Sokkal több pénzem maradt volna, mert nem megy el albérletre évekig.

2. A tököm se gyűjtögetett volna ennyit, mivel a továbblépéshez kevés, ülni rajta meg nincs értelme, így inkább utazgattam volna a világban.

2022. ápr. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, nálatok mi az átlagkereset és a semmi pénzek. Elég relatív.
2022. ápr. 7. 16:26
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Indiában például egyik alkalommal 6 hónapig utaztam 1.5 millió forintból inkluzíve interkontinentális repjegy meg minden egyéb, szóval azért nem éppen horror, 250 ezret otthon is elég könnyen elkölt magára az ember. Dubaj sem egy különösebben drága hely, ha nem az idióta luxust hajszolod, szállással együtt napi 12-20k közötti összegért már nagyjából bármit csinálhatsz. Vannak persze helyek, amelyeket nem úszol meg olcsón. Norvégia, Izland, Svájc, Izrael, az USA turistásabb részei, Óceánia, különös tekintettel Francia Polinéziára, stb. Viszont ezeken kívül van végtelen másik opció, 60-70 évig ismétlés nélkül lehet úgy járni a világot, hogy egyetlen drága helyre sem teszed be a lábad. Thaiföld is elég olcsó, jelentősen olcsóbb, mint Magyarország.
2022. ápr. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
60%
Kétmilliós havi bevétellel nem gond, feltéve ha elég szabad idő is marad.
2022. ápr. 8. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha valakinek nincs hitele, de van lakása, autója, és mellette kb min nettó 500 ezres fizetése, annak könnyű :)
2022. júl. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!