Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Rákeresni európai országok...

Rákeresni európai országok (nagyobb városainak) autóbérlési áraira (euróban, v. helyi valutában) hol, vagy hogyan érdemes? A kiírás azért jött létre, hogy tudjam naponta egy hétköznapi autó (nem luxus) bérlésre mekkora összegeket kellene félretenni.

Figyelt kérdés

Biztosítással, mindennel együtt.


Tízezer forintnyi euró szokott lenni (körülbelül)? Húszezer? Még ezektől is több? Ha igen vajon mennyivel? Van különbség országokon belül? Vagy van különbség Nyugat-Európa államai (Olaszország, Spanyolország) és például Kelet-Európa (Ciprus, Törökország) autóbérlési árai között?



2022. máj. 23. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen jelentős különbség lehet akár országon belül is. (Például mert mondjuk egy kis szigeten aligha lop bárki is autót, kisebb a kockázat.)
2022. máj. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pl ráguglizol. Szardínián pl 10 napra tavaly nyáron Hertznél elkértek volna insurance-el két kilót.
2022. máj. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

70 ezer forintnyi euró PER NAP?! Elosztva körülbelül ennyi jönne ki a mostani árfolyammal, de lehet keveset is írtam.


Ha az igaz, az állam a padlón van!

2022. máj. 24. 19:48
 4/9 anonim ***** válasza:

Én a rentalcars.com oldalt szoktam használni.


Összehasonlításra szerintem nagyon jó, de a konkrét bérlést a bérbeadó cég oldalán ajánlom inkább, mert ez egy közvetítőoldal csak.


Tudsz szűrni, valutát beállítani stb.

2022. máj. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#3 10 napra 200 000 huf. A koronavírus kis túlzással megduplázta az árakat - bár azóta nem néztem, lehet visszaállt (kétlem). A végén auting.it-en keresztül magánszemélytől béreltem autót, kb 320 eurót fizettem.
2022. máj. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én úgy értettem 10 napra két kiló = 2000 euró. :)


Így sem kevés, de sokkal jobb (így is), mint amit először gondoltam.


Talán (ha nem is álltak volna vissza a vírus előtti árak) a napi 30 ezer is (bár sok, de) nem túl sok.

2022. máj. 25. 17:33
 7/9 A kérdező kommentje:
Négyes! Köszönöm, megnézem!
2022. máj. 25. 17:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Ajánlott Tripadvisoron, googlen, akárhol utánanézni user reviewoknak, mert vannak lehúzós cégek.
2022. máj. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mármint úgy lehúzós, hogy nem veszel észre valami meglévő karcot, hibát aztán legombolják rólad az árát.
2022. máj. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!