Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Átlagosan mennyit költetek...

Átlagosan mennyit költetek egy évben nyaralásra, utazásra ha csak az útiköltséget+szállást+étkezést vesszük?

Figyelt kérdés

2022. jún. 3. 08:31
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Az attól függ hova. Mikor nagyon sokat utaztam Európán belül, akkor a repjegy kb. elhanyagolható volt. Viszont Brazíliába nagyon vadásznom kellett a repjegyet, hogy jó áron legyen, mert aki nem gyakorlott annak bizony kettessel fog kezdődni a végösszeg (rossz esetben hármassal) és magas szám fog állni utána.


Szállásköltségem általában nem nagy, aludtam én már kolostorban is, étkezésben próbálom követni a helyieket, de ez megint rohadt kontinensfüggő. Abból az árból, amiből Vietnámban egy nyolcfogásos ázsiai traktát kapsz, abból New Yorkban egy hot dogot.

2022. jún. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nehéz megmondani, tavaly 0-t költöttünk mert sehol se voltunk mert nem akartunk oltatni, belföldön meg egyszerűen eszünkbe se jutott, hogy elmehetnénk, pedig itthon is lehet jókat. Plusz a gyerek is kicsi volt.


Idén viszont sokat, voltunk februárban Gyulán, az benzin+hotel teljes ellátással 140e ft volt. Ott egy fillérrel nem költöttünk többet másra.

Utána májusban voltunk Svédországban 4 napot, repjegy 15e ft volt 3 főre, hotel 120e, kaját meg hirtelen nem tudom megmondani de 110e ft-ot költöttünk összesen de ebben volt tömegközlekedés, szuvenír, ilyesmi is, nem tudom megmondani mennyi.


Nyáron megyünk Korfura 2 hétre és onnan Albániaba is kirándulni 1 napot (Ksamil)-ba, itt a repjegy 270e ft, szállás 220e, kajára költőpézre is számolok egy 200-at legalább, de nem tudom milyen árak lesznek.


És ősszel még tervben van egy Bambara- Felsőtárkány ami 120e ft 2 éjszaka, benzin kb 15e.


Szóval idén ez már 1.2 millió.


Jövőre tervben van egy Erdély+Portugália, amik nem lesznek olyan húzósak, de szeretnénk majd a közeljövőben egy igazán fullos helyre elmenni mert még nem voltunk soha ilyen extra helyen (Pl Aruba, Mexikó hasonlókra gondolok) na az pl eléggé megdobná.

2022. jún. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Annyi kis utazgatásom van, hogy ha akarnám sem igazán tudnám kiszámolni.
2022. jún. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13%
Semennyit, mert nem oltatunk, mondjuk most lehetne menni, de most meg córesz van. Belföldre nem akarunk menni, nevetséges, hogy többe kerül, mint egy külföldi nyaralás, miközben nincs semmi ebben a gagyi országban. Ez nem lenen nyaralás.
2022. jún. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

#4

Ezt te se gondolod komolyan, hogy Magyarországon nincs semmi! Az egyik legszebb ország Európában a miénk.

2022. jún. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Így van 5-ös. Gyönyörű helyek vannak, többek között Gyula, az Őrség, a Bükk és Mátra környéke is, de a Balaton környékén is vannak gyönyörű helyek. Nem véletlenül van rengeteg turista. #2 vagyok
2022. jún. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
800E-1,2M ezt ketten atlag 4 het alatt masik kontinensen, harmadik vilagban.
2022. jún. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21%
5.-s ez a z ev vicce volt. Itt nincs semmi es ha itt vagy az nem nyaralas.
2022. jún. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
8-as sajnállak, ha így érzel a saját országodról. Amikor jön a busz velünk külföldről hazafelé (ha éppen ott voltam egy-két napig), ahogy átlépjük a határt, egész más érzéssel nézem a tájat. Úgy, hogy szeretem, amit látok. Külföldön, hiába látok szép dolgokat, nem tudom szeretettel nézni. -- Mennyit költök egy évben nyaralásra? Kb. 100 ezret.
2022. jún. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Idén 2 millió körül.

Ebben van 7-10 nap Montenegro két felnőtt két gyerek,

5-7 nap Tátra két felnőtt két gyerek

7 nap Balaton két felnőtt két gyerek

Egy németországi rokonlatogatas 4 nap, ugyanígy két felnőtt két gyerek

És két hosszú hétvége kettesben belföldön. Sok nagyon, pedig semmi extra nincs benne.

2022. jún. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!