Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen Costa brava-n ( Spanyol...

Milyen Costa brava-n ( Spanyol ország) nyaralni?

Figyelt kérdés
Spanyol ország viszonylatában milyen ez a hely .milyen itt nyaralni
2022. jún. 25. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szuper. Én Lloret de Mar-ban voltam. Busszal érhető el Barcelonából, odáig nem megy el a vasút. Egy mini-Las Vegas és egy igazi mediterrán üdülőhely keresztezése. A turistanegyedtől gyalog is elérhető a helyi Lidl, mi ott vásároltunk olcsón a szállodák közötti drágább üzletek helyett.

Kirándulásokat tettünk a környéken, bementünk Barcelonába, illetve felkerestük busszal a közeli gyönyörű Gironát is.

Egészen olcsó volt a négycsillagos szálloda, teljes ellátással, így csak egy kicsi hátizsákot vittem kézipoggyászként, meg a lábamon egy túraszandált. :)

Mennék bármikor újra.


[link]

2022. jún. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én két hete voltam, immár harmadszor. Kiváló!
2022. jún. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
király! Én ott találkoztm a volt gimis osztálytársammal..aki k a jo nö lett...és egy csomot ba..tunk utána
2022. jún. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!