Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen standardok vannak egy...

Milyen standardok vannak egy naturista strandon?

Figyelt kérdés

Egyik barátom el akar utazni egy naturista strandhoz az országban. Ha elmennék vele, de nem sikerül megbarátkoznom a naturista szemlélettel, és tegyük fel hagyok magamon fürdőnadrágot, akkor azt is ugyanúgy ignorálják, mint egymást meztelenül, vagy ki lennék nézve, mert van rajtam ruha?

Poénnak tűnhet a kérdés, de nem az :{



2022. júl. 27. 23:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem igazán tolerálják. Nőkön adott esetben maradhat alsó, de rajtad nem néznék jó szemmel.
2022. júl. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem vagy biztos benne, hogy nudizni akarsz, menjetek "clothing optional" típusú strandra. Itt elfogadott a naturizmus és a fürdőruhaviselés is.
2022. júl. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Na ilyenről pl. nem is tudtam.


Na és ezen kívül milyen standardok vannak?

Biztos a többség, aki ilyen helyre jár, le szokta vágni, ki az, aki először van ilyen helyen. Mert nyilván nem születik mindenki naturistának, van, akinek meg kell szoknia. Szóval gondolom abban azért van tolerancia, ha valakinek akár negatív, akár pozitív gondolatokkal, de elakad a tekintete egy-egy helyen, értelem szerűen nem bámulásra gondolva.

Valamint annyira azért nem féltem az önuralmam, de vegyünk számba minden eshetőséget… Mi a helyzet azzal, ha valakinek akarva-akaratlan úgy dönt a drága jó szervezete, hogy generálnia kell egy erekciót, mikor nagyon nem alkalmas…?

Tényleg nem trollkodni akarok, sokkal inkább informálódni.

Mert tartok ugyan a dologtól, de az jár a fejemben, hogy mint élményt, lehet, hogy bánnám, ha kihagynám.

2022. júl. 28. 00:04
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Nudista strandon nem lehetsz ruhában. Vannak olyanok ahol elfogadott a nudizás is meg ruha viselés is.
2022. júl. 28. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csak ilyen strandra járok és megnyugtathatlak, nem kell túlaggódnod. Először is senkit nem érdekel, hogy milyen vagy, kövér, vékony, csúnya, kigyúrt, csupasz, szőrös, stb. Nem ez a lényeg. Viszont a nudista strandok sokkal tisztábbak és biztonságosabbak, tehát azt itt felejtds el, hogy esetleg eldobsz valamit, vagy hozzányúlsz más cuccához. Feltűnően megbámulni sem illik mást, és fotózni is tilos. Fürdőnadrágot ugyan nem hagyhatsz magadon, mert ez pont olyan lenne, mintha egy gatyás strandon vetkőznél meztelenre. Viszont ha gondod van akkor magad köré tekersz egy törölközőt, azért nem fognak szólni, bár a vízbe azért ne abba menj be. Az első pár perc, pár óra lehet hogy fura lesz, de aztán ráérzel a dolog jó oldalára és megtapasztalod a szabadság érzését. Meztelenül úszni a vízben teljesen más, mint gatyában. Engedd el magad és élvezd a természetet, a szabadságot.
2022. júl. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Persze, azt vágom, hogy senkit nem érdekel ki milyen. Ez része a naturizmusnak.

Eldobni mondjuk amúgy sem szoktam semmit, abba meg szerencsére “sima” strandon sem futottam, hogy akár tőlem tulajdonítottak volna el értéket, így ilyenbe bele sem gondoltam.

Fotózás is evidens, hogy off, egyikünk sem bámészkodni menne.

Alapvetően a meztelenségtől sem tartok, voltam már meztelenül a Balatonban, bár akkor éjszaka volt, és valóban van az egésznek egy zseniális vibe-ja.

Na de egy kifejezetten erre kiépített hely számomra a szokatlanság maga, csak ezért agyalok rajta sokat, meg mert számomra nem alap a naturista szemléletmód, és egyelőre nem látom, hogyan applikálnám magamba.

Na mindegy, lehet amúgy is túl van tárgyalva a dolog.

2022. júl. 28. 16:36
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem megy az ember ilyen helyre, addig vannak ilyen félelmei. Én először 17 évesen voltam ilyen helyzetben, Jugoszláviában. A haverom is nagyon tartott a dologtól, ő úgy oldotta meg, hogy vetkőzés után hasra vágta magát a törölközőjén. Persze mindannyian mások vagyunk, ő akkor a nagybajszú egybetégla 25 éves balkáni tanítónőkre is képes volt ráizgulni, a közönséges kulcslyuk mellett.

De. Nehogy azt hidd, hogy egy nudista strand az erotika temploma. Egyáltalán nem. Sokkal több a lógó csöcs, a 70 éves pocak, mint a fiatal bombázó. De ha vannak akkor is jóval kevésbé izgató idős és középkorú formák keretezik a képet, illúzió rombolón. És ez így van jól. Ilyenek és ennyi félék vagyunk mi emberek. A bőrödre, hajlataidba ragadó homok, a lábad közt átfújó szél, a fürdőruhában meg nem akadó víz, a szexualisan nem vonzó emberi testek annyira elterelik a figyelmed az erotikáról, hogy a legnehezebb korban lévő (b*szatlan) kamasznak kell lenned, hogy ne tudj megbírkózni a látvánnyal.

Ha egészséges ember vagy, akkor nagyon hamar rájössz, hogy ez nem a szexről hanem a természetesség egy magasabb fokáról szól

2022. júl. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Csak engedj el mindet és érezd jól magad. Elvégre azért megy nyaralni is az ember. Amúgy meg néz körül az utcán, vagy egy gatyás strandon, ha ott levetkőzne mindenki, hány olyan lenne ki bejönne neked. Ott sem sok, mert az élet nem az, amit a filmekben lát az ember. A nudin ez jobban feltűnik, ennyi az egész. A lényeg úgyis az, hogy szabadnak érezhesse magát az ember és ne csak éjjel, amikor attól kell tartania, hogy mit szólnak mások, ha meglátják.
2022. júl. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Erekciód jó eséllyel nem lesz, max. fél óra után hozzászoksz a meztelenséghez és nem szexuális szemszögből tekintesz majd rá - ha mégis erekciód lenne, akkor egy törölközővel könnyen el lehet takarni, amíg lelankad.
2022. szept. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nyilván meztelen a normális ott, de ahogy tudom amikor én voltam, nem volt gond ha valakin volt valami, nyilván többség meztelen volt, ahogy én tapasztaltam, én úgy voltam vele mivel én azért mentem oda hogy felszabadultan legyek az az meztelen, bár amikor először voltam amíg ruha volt rajtam nekem volt az kínos érzés hogy van valami rajtam, parthoz értem, le vetkőztem, kb 5 percig az is fura volt meztelen vagyok, utána ez meg szűnt és teljesen, normális dolognak tartottam, azt hogy meztelen vagyok, teljesen át alakul az emberben ott ez a hozzá állások, néha fel sem tűnt, igazából ezt át élni kell nem lehet el mondani, ottani helyzet milyen, számomra nagyon jó, egy délutáni strandolás teljesen fel töltött, kb mindha szabadságon lettem volna.
2023. szept. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!