Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hány literes vagy mekkora...

Lackokoma30 kérdése:

Hány literes vagy mekkora méretű bőröndöt vegyek?

Figyelt kérdés

Első hosszú utazás kocsi nélkül, így egy kicsit tanácstalan vagyok mert az a típus vagyok aki mindent is bepakol és mindenre felkészül. Busszal megyünk 13napra és 15kg a nagy poggyász és a kézi 5kg. Ebből csak a 15kg-os most a lényeg mert ami ebbe nem fér be az megy a kézibe. Ruhák, strand cucc, töltő, borotva... Alapvető dolgok semmi extra. Ehhez milyen méretű vagy hány literes bőröndöt/táskát vegyek. Nem akarom túlméretezni, de méret határ nincs megadva csak súly.

Gondolkoztam hogy gurulós utazótáskán mert ott nyerek 1-2kg-t. Minőség nem számít mert nem repülőn fogják dobálni és törékeny se lesz benne.



2022. júl. 31. 23:01
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A közepes méret kell neked. Centire és literre nem egyformák, de van a kézipoggyász méretű (kb 55x20x25 cm szokott lenni) meg a marha nagy között egy kategória, na, azokat nézd meg.
2022. aug. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!