Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova költöznétek inkább...

Hova költöznétek inkább Hollandiába vagy Dániába? És miért? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2016. szept. 11. 20:32
 1/9 anonim válasza:
0%
Székelyhídra.
2016. szept. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én inkább Dániát választanám mert szép és jó hely , és teljesen mások az emberek.
2016. szept. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Sok ott a migráns (mindkét helyen)
2016. szept. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
Hollandiából most költöztem el. 3 év bőven elég volt. Rengeteg migráns van, és mind azt hiszi nekik bármit meg lehet tenni. Sajnos a holland kormány pátyolgatja is őket, mert jaj mit szólnának más országok.. Pár hónapja a volt kolléganőm fiát halálra késelték, csak azért mert meleg. Tudod mit kapott a 4 migráns? Szinte semmit. Elvileg elítélték, és kiutasították az országból őket úgy, hogy elengedték a fogdából, hogy 1 hetük van, hogy összeszedjék a cuccukat és hagyják el az országot. Jelenleg körözés alatt állnak, mert eltűntek mint gólyafos a levegőben. Nem jelentek meg ahol kellett volna. Sajnos ezek szinte minden naposak lettek, és nekem bőven elegem lett belőle. Mi külföldiek még nagyobb veszélyben vagyunk, mert eggyel több ok, hogy bántsanak. Jelenleg Angliában élek. Itt még egyenlőre nyugi van migráns téren.
2016. szept. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Hát én Hollandiában élek, utolso és semmi ilyesmit nem tapasztaltam. Nincs több migrant itt se, mint máshol -amúgy nem tudom tisztában vagy e azzal, hogy mi a migrans, pláne hogy te is az vagy.

Itt nagyon nyitottak, elfogadoak es segítőkészek az emberek. Kisebb városokban osszefogobb, zártabb a közösség, de oda is simán be lehet illeszkedni.

2016. szept. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%

ma 07:29

Már bocsika, de ne keverd . Mi akik dolgozni mentünk, akik betudunk illeszkedni a társadalomba, akik nem segélyért, ingyen lakhatásért mennek, akiknek nem az az első, hogy bántanak másokat, akik érvényes engedéllyel (mi esetünkben útlevél vagy személyivel) mennek az országba, és nem kővel dobálózva azt nevezheted munkabevándorlónak, de nem migránsnak. Van azért különbség!

Lehet te is Hollandiában élsz de lehet neked nem tűnt fel de nagy ország, sok nagy várossal, még több kisvárosokkal, és a falvakról nem is beszéltem. Lehet te nem éled át, mások igen.

2016. szept. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Bocsi, de nem én kevertem. Migrans: be vándorló, letelepedni kívánó személy. Akikre te gondolsz, azok a menekültek. Nem ugyanaz a kettő. Te migrans vagy -ahogy én is- akiket még ma szidni szokás, azok a menekültek. Hogy én mit tapasztalok velük kapcsolatban, az első kézből való információ: menekült táborban vagyok önkéntes. Semmi de semmi negatív tapasztalatom nincs velük kapcsolatban. Csak halkan jegyzem meg, hogyne családnak vagyok a kapcsolattartoja, az egyik családfő sebész, a másik meg építészmérnök. Nem jókedvukben hagyták ott az otthonukat mindennel együtt. Nem dobálnak kővel senkit, nem bántanak senkit, sőt. A gyerekeik iskolába járnak, ezerrel tanuljak a holland nyelvet, a szülők nemkülönben. Azért jöttek, mert nem akartak meghalni, nem pedig azért, mert Lada helyett Mercedest akarnak venni.
2016. szept. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
4-es! Igen, ezaz. Neked Orbàn mellett a helyed. Egy holland szemèben te is migráns vagy. Idegen, semmi több. Az hogy afgàn vagy, vagy magyar, senkit nem érdekel. Ne légy elàjulva attòl mert magyar vagy.
2016. szept. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Bizonyára a nagy magyar jólét elől menekültek oda az emberek.
2016. okt. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!