Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ár-érték alapján, turistaként...

Ár-érték alapján, turistaként szerinted melyik a legjobb ország (vagy térség)? Olyan helyre gondolok, ahova nem csak két hétre megy az ember, hanem például az egész téli időszakra.

Figyelt kérdés

Ha lehet, indokold meg bővebben.


Unatkozó kisgyerekek éretlen poénkodásait nem kérem.

Köszönöm.



2022. okt. 30. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Milyen igényeid vannak? Nagyváros? Tengerpart? Hegyek? Időjárás? Ha egész télen ott vagy akkor már nem turista vagy.
2022. okt. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Én pl. minden télen hónapokra "leköltözöm" az Adria mellé.
2022. okt. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Korea
2022. okt. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1-es, a lényeg hogy melegebb legyen a magyar klímánál, több napsütéssel, a többi nagyjából mellékes, feltéve hogy nem drágább a hely, mint Magyarország, meg nem is ütnek le már másnap..

Lehet hogy nem turista vagyok, de én telente csak "lógni" szoktam valahol, ahol az előbbi feltételek adottak.


2-es te hova mész az Adria mellé? Mit csinálsz és milyen költségeid vannak?

2022. okt. 30. 20:22
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

2-es vagyok.

Vettem ott egy közvetlen tengerparti apartmant, így csak a szokásos rezsiköltségek vannak, amik amúgy a töredéke az itthoninak.

2022. okt. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem Spanyolország délkeleti partjai. Ott a nyaralókra van belőve az infrastruktúra, ezért télen relatív olcsók a szállások, nincs üdülőszezon, de mivel nincsenek tömegek, be lehet járni a környéket, plusz nagy hegyek is vannak, téli magashegyi túrákat vaga sítúrákat is lehet csinálni, plusz én zaért fürödni is bemennék a 16-18 fokos vízbe néha.
2022. okt. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

Magyarországnál nem drágább országokat leginkább a volt kommunista blokk államai között találhatunk. Ezeket inkább nem tanácsolnám.

Ár-érték alapján, ott ahol melegebb is van a magyar klímánál télen turistaként, szerintem a legmegfelelőbb ország erre Portugália! A második választásként Törökország. Továbbiakban Ciprust és Máltát ajánlanám még.

2022. okt. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 NTBS ***** válasza:
0%
Magyarország, mert itthon otthon vagy. Ennél jobb nem kell.
2022. okt. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lassan már mindenhol jobban megéri lenni, mint Magyarországon. Tenerifén pl kellemes idő van télen is és nem vészesek az árak sem. Ha megtehetném, szerintem én is elmennék oda néhány hónapra, de nem home officeos a munkám.
2022. nov. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az enyém sem home office-os, de azért minden télen elmenekülök Európából. Csak azt sajnálom, hogy teljesen felborultak az évszakok, néha decemberben van tavasz, márciusban meg tél..
2022. nov. 7. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!