Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Történt már veletek olyan,...

Történt már veletek olyan, hogy elbizonytalanodtatok és lemondtatok utazásról?

Figyelt kérdés
Például eldöntöttétek hogy xy helyre mentek, elkezdtétek szervezni fejben, videókat néztetek róla, és amikor már le kéne fixálni dolgokat, hirtelen meggondoltátok magatokat?

2022. nov. 3. 13:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a Covid miatt prágai utat mondtunk vissza, más ilyen nem volt, mindig mentünk arra amit elterveztünk.


Ha úgy érzed nincs rá elég pénzed, sztem ne menj el. Én sose tudtam úgy utazni, hogy spórolás miatt ne nézhessem meg, amit szeretnék. Szüleimmel mindig úgy mentünk külföldre, hogy az összes kaját vittük, és döglöttünk a parton vagy néztük a bazársort. Ez nekem halál :D

2022. nov. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
64%
Én se szoktam lemondani. Covid előtt csak szülőkkel voltam, mert diak voltam, covid után viszont 5 külföldi utam is volt. Általában olcsón ki lehet hozni ezeket.
2022. nov. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor, leggyakrabban mert a férjemet nehéz kimozdítani itthonról. Ami érthetetlen, mert ha sikerül, amúgy mindig elégedett azzal, hova vittem.
2022. nov. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem. Ha eldöntöm hogy utazok akkor odamegyek amiről alapismereteim már vannak vagy utánolvasok előtte. Érdekes módon nagy meglepetés csak ritkán el. Megdöbbentő hogy mások mennyire nem néznek meg alapinfókat mielőtt utaznak.
2022. nov. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem, ha már eljutok odáig, hogy foglalok, akkor már el is utazok. Inkább a foglalásig szoktam elbizonytalanodni, majd addig hezitálok, hogy közben drágább lesz a repülőjegy.
2022. nov. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Jó előre megfontolom, hová szeretnék menni és mivel imádom a tervezgetést, a készülődést az utazásra, eszem ágában sincs lemondani, eddig még nem is kellett betegség vagy egyéb miatt. Volt egy kivétel, de az nem rajtunk múlt. Nyertem egy 2 fős utat Rómába és a covid miatt 2x el törölték a repülőjáratunkat, először 2020 március végén utaztunk volna, aztán megadtunk egy szeptemberi időpontot, erre pár nappal az utazás előtt megint törölték az összes járatot, na ezután már csak nyárra mertem foglalni, mivel a 2020-as nyár is elég laza volt és ez bejött. Július elején mentünk, a lehető legjobbkor, mert sehol nem volt sorbanállás, még a Vatikánban sem, de azért nem volt kihalt a város, mint mondjuk a covid közepén lehetett. Szóval soha jobbkor.
2023. márc. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!