Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Évi 5-6 nyaralás luxusnak szamít?

Évi 5-6 nyaralás luxusnak szamít?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm tavaly december-januárban volt Dubaiban két hétre, áprilisban Spanyolorszagban 1 hétre, júliusban Izrael 2 hét, augusztusban 2 hét Abu-Dhabi, mist novemberben 2 hétre Miamiban és még decemberben megy 10 napra síelni Svajcba. Azt tudom, hogy külföldön dolgozik, ennyire jobb nyugaton? Azt tudom, hogy elvileg 2 nyaralást a munkahelye fizet, de akkor is...

2022. nov. 21. 18:13
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
94%
Igen, az.
2022. nov. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim válasza:
89%
Elég nagy luxus, az biztos. Én életemben egyszer sem nyaraltam, vagy max gyerekkoromban valamikor. Igaz nincs is kivel.
2022. nov. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
20%

Luxus.


De itt főleg az a gond, hogy valaki annyira utálja a munkáját, hogy ennyire menekül az "élményekbe".

2022. nov. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
12%

Dehogy luxus.

Ez lenne a normális,itthon os.

Csak sokan annyira kuporgató életmódot élnek,hogy pár százezret fogcsikorgatva adnak ki.

Mikor ezek igazából játékpénzek csak.

2022. nov. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
66%
Ezt magadtól nem tudod megállapítani?
2022. nov. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
74%
Nekem az a furcsa, hogy nem olvastam sehol, hogy Svájcban 9 hét (45 nap) szabadság járna. Valahol ez önmagában luxus.
2022. nov. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
84%
Igen az, és nem csak pénzben, hanem amiket itt felsoroltál az majdnem 3 hónap, és gondolom ez idő alatt nem dolgozik, még home office-ban sem. Külföldön sem épp átlagos, hogy ennyi szabadságot kap, a pár milliót viszont amibe az összes utazás került össze lehet szedni, ha nincs különösebb költsége.
2022. nov. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
30%

"Ez lenne a normális,itthon os."

. Ja, ez lenne a normális: kötöttségek nélkül égetni a kerozint, hogy a burnout szindrómás középkorúak elhiggyék, se az egészségük, se az üvegházhatás nem túl nagy ár egy újabb albumért fácsén...

2022. nov. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
79%
Igen, főleg hogy egy dubai kiruccanás is egy kisebb vagyonnal ér fel, de ez még hagyján is.
2022. nov. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
28%
Nálam ennyi volt a normális úgy három évvel ezelőttig (covid után családi tragédiák miatt nem voltam sehol), jövőre tervezem újrakezdeni. Mondjuk 2 hétre csak a kedvenc országaimba tudnék menni, a többi ilyen 4-5 napos városnézés szokott lenni. Nem lehet, hogy ez a barátod távmunkában is tud dolgozni?
2022. nov. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!