Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Évi 5-6 nyaralás luxusnak szamít?

Évi 5-6 nyaralás luxusnak szamít?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm tavaly december-januárban volt Dubaiban két hétre, áprilisban Spanyolorszagban 1 hétre, júliusban Izrael 2 hét, augusztusban 2 hét Abu-Dhabi, mist novemberben 2 hétre Miamiban és még decemberben megy 10 napra síelni Svajcba. Azt tudom, hogy külföldön dolgozik, ennyire jobb nyugaton? Azt tudom, hogy elvileg 2 nyaralást a munkahelye fizet, de akkor is...

2022. nov. 21. 18:13
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
4%

30: "Nem fösvény vagyok, csak igénytelen :D"


Jaj akkor ok, igy már minden tiszta, nem fontos több magyarázat, mert azzal is merül a laptopod vagy mobil és tölteni kell árammal. :D

Bocsi, csak viccesen irom és nem kötekszem, de ha te neked igy megfelel akkor egészségedre és senkinek semmi köze, még nekem sem. :)

2022. nov. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
75%

Semmi baj, 31-es, te még ugyan nem értetted meg, de pont beletaláltál.

Az, hogy töltsem az eszközeim, hogy a nekem komfortos meleg legyen itthon (ami magasabb, mint az általános 20-22 fok, én 26 fokra fűtöm a lakrészem, mert ezen érzem jól magam pulcsiban!), hogy kitakarítsak a kedvenc márkáimmal, arra van igényem, és ezekre költök is. Huszadik cipőre, tizedik nadrágra csak azért mert tetszik, meg Emirates-en repülésre, arra nincs igényem. Meg saját könyvre, nem könyvtárira, meg étteremre és nem itthoni saját ízlésem szerinti főzésre, meg márkás ruhára, nem turisra, na ilyenekre nem fogok költeni, mert ostobaságnak tartom. Ha valakinek van, akkor hajrá... De én azt látom, hogy a legtöbb ember, aki minden hónapban elmegy fodrászhoz, körmöshöz, rendszerint rendel, vagy étteremben eszik, autót tart, nem azért, mert nem jó a tömegközlekedés, ahol lakik, hanem mert derogál a plebsel együtt utazni a 4-6-on, és belehal, ha havonta egyszer-kétszer nem vásárolgat, na az ilyen, velem egy keresetű ismerőseim visonganak, mikor már ötödjére megyek kirándulni külföldre az évben. És nem tűnik fel nekik, hogy nekik is ott lett volna a lehetőség, csak mások voltak az igények és a prioritások.

2022. nov. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!