Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Egyedül inkább társasutazást,v...

Egyedül inkább társasutazást,vagy egyéni utazást valasztanátok?

Figyelt kérdés
2022. dec. 26. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Mivel már mindkettőben volt részem, majdnem mindegy. Mindkettőnek van előnye és hátránya.
2022. dec. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem a társasutazás jobban bejön.
2022. dec. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Kettesben.
2022. dec. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Alapvetően egyéni, de bizonyos esetekben fontolóra venném a társasutat is (pl Egyiptom).
2022. dec. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyedül
2022. dec. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
0%
Társasutazás egyedül? WTF?
2023. jan. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6. Lefordítom neked, mert kedves ember vagyok:

Családjában, ismeretségi körében nincs olyan, aki vele tudna/akarna utazni. Tetszik érteni? Fizesse be magát szervezett programja, vagy vágjon neki egymagában.


******


Elsőben már írtam, mindkettőben van már gyakorlatom. A szervezet útnak van számos előnye és hátránya. Előny, hogy egy csoport vesz körül, elkalauzolnak a felkapottabb látnivalókhoz, nincs gond a szállással és étkezéssel. Hátrány, hogy ahányan vagyunk, annyifélék. Ha a vezető teret enged az egyéni óhajoknak (volt benne részem), teljesen szét tud zilálódni a program. De mindenképpen egy menetrendhez vagy kötve.


Az egyéni utazás esetén nem árt a talpraesettség, szervezőkészség, kisebb-nagyobb problémák megoldása. Külföldön nyelvtudás. Cserében viszont úgy töltöd a napod, ahogyan jólesik.

2023. jan. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én mindig egyedül utaztam,de csoportos utazáson,mert a barátaim csórók,viszont én emiatt nem mondok le erről a szenvedélyemről,mert imádok új helyeket,kultúrákat megismerni.Nekem biztonságot ad,h hoznak visznek mindenhová,gondoskodnak a kajámról+szállásomról,és nem esik nehezemre alkalmazkodni pár napig másokhoz!
2023. jan. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Társasutazást csak akkor fontolnék meg, ha tényleg olyan helyre kínálnának nagyon olcsón, idegenvezetős utat csomagban, ahova egyedül nem mernék nekivágni. Európában nem jöhet szóba, mert sokszor lemegyek egy tengerparti városba és onnan járom be a régiót, sokszor aznap reggel változtatva az eredeti terven. Többen az ismerettségi körömben nem értik meg, hogy egyedül szeretek utazni, már volt aki ajánlkozott, hogy jönne és szegénynek el kellett magyarázni, hogy én direkt utazom egyedül és nem azért, mert nincs kivel.:)
2023. jan. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem szeretek csoportosan menni sehova, pont azt szeretem, ha én magam dönthetem el mikor merre megyek. Nagyon szeretek egyedül utazni. Az én tempómat nem sokan bírnák amúgy sem, mert szeretek sokat menni.
2023. jan. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!