Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha mennék...

Mit csináljak ha mennék nyaralni de nincs kivel ?

Figyelt kérdés

Minden adott lenne, hogy elmenjek nyaralni, a pénz és a szabadidő is de nincs senki aki jönne vagy akinek beleférne a keretbe egy nyaralás.

Voltatok már hasonló helyzetben ?


2023. márc. 6. 19:30
1 2
 1/20 anonim válasza:
46%

Nekem a férjem ilyen..

Én is mennék,utaznèk, még nagyon fiatal vagyok 26..

Majd egyszer lesz egy utazó társam,remélem 😀

2023. márc. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Miért nem akar menni ?

Egyik legjobb dolog az életben megnézni más országokat, főleg ahol tenger is van.

2023. márc. 6. 20:16
 3/20 anonim válasza:
34%
Mert ő ilyen.... Nem szeret utazni,nem szeret semmit :) Nincsenek elképzelései, pesszimista,nem tudom miért vagyok még vele...
2023. márc. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Jó sz@r. Am itt is ez a helyzet csak fordított felállás.

Régen nem voltam már sehol és ez az első igazán olyan év amikor kis túlzással de szinte bárhova mehetnék.

Hol voltál utoljára és mikor ?

2023. márc. 6. 20:43
 5/20 anonim válasza:

Egy éve,Szegeden egyik barátnőmmel,akkor is vásárolni mentünk fel (Vajdasági vagyok)

Együtt pár éve voltunk Romániába,és ennyi... Te hol voltál?

2023. márc. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Görögország még 2015. Utánna nemsokkal költözés Budapestre, rá egy évre Németországba.

Amikor mentünk volna akkor jött a kovid azóta meg még csak terv sem volt.

Vagyis lett volna csak mindíg ugyan az a válasz, majd legközelebb.

2023. márc. 6. 20:50
 7/20 anonim ***** válasza:
91%
Na figyeljetek, mediterrán tengerpartokra vagy éppen Thaiföldre nem kevesen utaznak egyedül, szóval nem is kell eleve útitárssal érkezni ilyen helyre hogy aztán társaságra lelj és jól érezd magad végig. (Persze nem kell rögtön szexualizált kalandokra gondolni, de tény hogy nagyobb rá az esély, mint egy pilisi túrán.) Bár csak nekem lennének manapság ilyen dilemmáim :-D
2023. márc. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
35%

Ez jó :D

Nem tudom,én egyedül félek belevágni ilyen kalandokba,nem érezném biztonságban magam.

Majd egyszer ha öreg és csúf leszek 😃

2023. márc. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Egyedül nekem sem tűnik olyan jó mókának. Biztosan vannak sokan akik simán elmennek egyedül is, de nekem valahogy jobban tetszik az eleve már valakivel gondolat. Lehet előre tervezgetni a látnivalókat is ha már megvan a helyszín.
2023. márc. 6. 21:01
 10/20 anonim ***** válasza:
83%

Egyszer menj el egyedül és próbald ki.

Csak nehogy rákapj. :D

2023. márc. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!