Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit csináljak, ha nem akarok...

Mit csináljak, ha nem akarok a családommal tengerpartra menni nyaralni? Nem miattuk, miattam (bővebben lent).

Figyelt kérdés

Nagyon rosszul érzem magam fürdőruhában. Nincs is olyan fürdőruha, ami a méretem lenne, mert rosszak az arányaim, ráadásul a bőröm se szép és májfoltjaim vannak. De nem az a probléma, erre ne írjatok semmit.

Viszont anyáék tengerpartra szeretnének menni egy hétre, és tudom, hogy nem érezném jól magamat ott, hiszen ott biztos, hogy végig strandolnánk. Egyébként imádok úszni, imádom a vizet, strandot, mindent, csak egyszerűen felveszek egy fürdőruhát (amit egy hétig kell keresnem, hogy jó legyen, és így is két külön fürdőruhából van összerakva, átszabva, legalábbis ha találnék, biztos, hogy ilyen lenne), és elbőgöm magam, mert borzasztóan nézek ki.


Még a nyaralás nem lett kifizetve, az se biztos még, hogy hova megyünk, csak annyi, hogy tengerpart. Maradjak itthon? Vagy menjek el, és egész nap bőgjek a strandon, amiért nem fürödhetek, vagy érezzem szarul magam fürdőruhában?

Nem tudom, mi mást csinálhatnék. Az meg olyan rossz lenne, ha nekik miattam kéne mást csinálni, és én se nagyon szeretem az ilyen városnézős dolgokat, főleg, hogy közben ott van a tengerpart...

17/L


2015. jún. 13. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda értelmetlen, felesleges nyafogás ez.

Mi lenne ha egyszerűen élveznéd annak a lehetőségét, hogy megadatik neked, hogy 1 hétig tengerparton élvezd az életed? Most őszintén. Ki nem tojja le, hogy két különböző fürdőruha van rajtad, vagy szerinted kit érdekel, hogy a bőröd kicsit májfoltos? Majd lebarnulsz. Nem pasizni mész, hanem nyaralni.

Addig amíg az életed arról szól, hogy jaj, mit szólnak mások.. garantálom, hogy keserű életed lesz.

2015. jún. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem mások véleménye érdekel, hanem a sajátom.


És nem csak a bőrömmel meg a májfoltjaimmal van baj.

2015. jún. 13. 13:00
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
"imádok úszni, imádom a vizet, strandot,mindent ". Na hogy is van akkor? Hisztis kislány vagy az biztos. Saját magad meghazudtolod öt perc alatt.
2015. jún. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem mások véleménye érdekel, akkor mi a gond?

AKkor miért nem tudod élvezni a nyaralást?

Én túlsúlyos vagyok, a hátam fele régi égési sérülési hegek borítják. (gyerekkori baleset) de mégis élveztem, hogy úszkálhatok, hogy napozhatok. Messze nem érdekel, hogy ki mit gondol erről. AZért mert vannak testi hibái az embernek még nem kell zsákruhában a sötét szobában nyafogni.

A te eseted nem szól másról mint arról, hogy unalmadban már nem tudsz mit kitalálni, hogy pocsékul érezd magad.

Tessék nem foglalkozni azzal, hogy ki mit gondol, hanem élvezd az élet apró örömeit. Ha most 17 évesen kis piti dolgok miatt hisztizel, mi lesz ha 40 éves leszel? Dobozban fogsz közelekedni? Bocsi, hogy nem tudlak sajnálni.

2015. jún. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Imádok úszni, igen, legalábbis imádtam, ha nem lenne ez, folyton strandon lennék.


Egyszerűen belenézek a tükörbe, és undorodom magamtól.

2015. jún. 13. 13:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekel mások véleménye, minek írod itt ki?
2015. jún. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A testemmel kapcsolatban érdekel mások véleménye.
2015. jún. 13. 19:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Általában egy strandon nem csak pár ember lézeng. Ezeknek kb a fele az, akinek nem ideális az alakja a fürdőruhához (az enyém se). Vettem olyat, ami ápol és eltakar, viszonylag normálisan nézek ki benne. Nem vagyon egy nagy strandolás fan, inkább városnézni meg mászkálni szeretek, de néha az is kell. De ilyenkor nem foglalkozom azzal, hogy hogyan nézek ki, hanem jól érzem magam. Mély levegő és menjél. Aztán majd fél szemmel nézz körül :)
2015. jún. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!