Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova menjek nyaralni nyár után?

Hova menjek nyaralni nyár után?

Figyelt kérdés

Röviden: Egész nyáron külföldön fogok dolgozni és még úgy is egy aránylag nagyobb összeggel fogok hazatérni, ha nem kuporgatok, hanem egy elengedettebb életet fogok kint élni arra a 3 hónapra.


A kérdésem az, hogy hova lenne érdemes elmennem nyaralni? A költségem kb egymillió forint lesz, lehet kevesebb, lehet több, de akörül.

Nagyon szeretnék végre egy picit exkluzívabb helyre is eljutni, nem csak Európán és amerikán belül utazgatni.

Amire eddig gondoltam az a Fülüp-szigetek és Mauritius volt.

Nem mindennapi tájakat akarok majd megnézni, aránylag olcsón (tudom, olcsón nem lehet mindent, de na, mégiscsak egy félállású egyetemista vagyok :D ).

Milyen ilyesmi helyeket tudnátok ajánlani?


2023. márc. 16. 08:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#5 lehet, hogy neked alternatív, nekem realitás. De nézzük a részleteket.

Repülőjegy retúr 300e Ft, szállás 1 hétre 200e - 500e (utóbbi I. osztály),

étkezés ha apartmanban készíted el bolti készételből 50e (erős felkerekítés), ha étteremben napi egyszer (déli olcsóbb), 70-100e Ft.

Mindent felkerekítve, egymillióból 1 főre 1 hét luxusban. Jó szervezettséggel 2 hétre is kijön.

Nekem legalábbis többször. Rengeteg programmal. Akinek nem, az nem tud nyaralni, vagy kifejezetten azt keresi, hol szórhatná a pénzét semmiért. Nem nekik írtam, amit írtam.

Megjegyzés: Én is tudok Vietnamban olcsóbban élni, mint itthon saját lakással, és sok mással, amire ott költeni kell. Csak nem szeretem a csóró nyomort. Főleg nem külföldön.

2023. márc. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!