Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Vennétek hosszú repjegyet...

Vennétek hosszú repjegyet úgy, hogy épp menstruáltok?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok amikor már lement a nagyja, hanem amikor rendesen megvan.

2023. ápr. 5. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Nem
2023. ápr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
igen
2023. ápr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Mi az összefüggés? A gépen van wc. Ha hosszú út, akkor több is.
2023. ápr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
29%
Attól függ, hogy viseli az ember. Nekem felnőttkorom nagyrészében elviselhető volt a menzeszem. 1-2 szem fájdalomcsillapítót bevettem az erősebb napokon, de úgy már szinte mindenre alkalmas voltam. Aztán amikor (extrém korán, de ez most mindegy) elkezdődött nálam a klimax, akkor ez teljesen megváltozott. Durva fájdalommal jár azóta, és olyan erős a vérzés, hogy a Super Plus méretű tampon sem biztonságos másfél óránál tovább. Ilyen körülmények között már nem mernék azon a héten hosszabb útra indulni. De ha csak arról van szó, hogy 3 óránként kicseréli az ember a tampont, betétet, kelyhet vagy akármit, úgy simán.
2023. ápr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%

Nem is értem, hogy attól, hogy menstruál valaki, miért nem tud repjegyet vásárolni???

Amúgy is majd csak hetek, hónapok múlva utazik.

2023. ápr. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!