Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16-20éves nők. Milyen hosszú...

16-20éves nők. Milyen hosszú a ciklusotok, hány napig menstruáltok? Milyen gyakran késik, mennyit? Illetve van hogy előbb jön?

Figyelt kérdés
2020. máj. 7. 16:04
 1/5 anonim válasza:

29 napos szokott lenni. Általában 4-5 napig tart, első három nap erősebb,aztán elég napi egy betét is. Eddig maximum 4 nap késés volt a legtöbb, és igen, volt rá példa hogy előbb jött. A női szervezet nem egy gép, rengeteg minden befolyásolja a ciklusunkat és a hormonjainkat, akár testi akár lelki állapotról legyen szó.

Egyébként 19L

2020. máj. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Többet érnél vele, ha kiírnád a sajátodat, és megkérdeznéd, hogy normális -e!

Mert 1000 variációban lehet egy átlagon belül elfogadható. Van aki soha életében nem pontos rend szerint menstruál.

2020. máj. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már idősebb vagyok. De ennyi idősen 32-35 napos volt egy ciklus, mindig pontosan 7 napig tartott a vérzés. Előbb szinte soha sem jött. De 1,akár 2 héttel is később a 28 naposhoz képest előfordult
2020. máj. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én viszonylag normálisnak tartom az enyém, csak érdekel, a korosztályomból kinek milyen. Nekem 28-32 nap közt van a ciklusom. A 28. naptól számítva a legtöbb késés 2 hét volt tavaly nyáron, és jött előbb a 28. naptól nézve 3 nappal télen. 17l
2020. máj. 7. 17:44
 5/5 anonim válasza:
16 éves vagyok. Általában 28 napos a ciklusom és 5 napig menstruálok.
2020. máj. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!