Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mikor mondhatjuk azt, hogy...

Mikor mondhatjuk azt, hogy egy útlevél megsérült, és ezért nem fogadják el a reptéren?

Figyelt kérdés
Milyen konkrét sérülések jöhetnek számításba? Van olyan sérülés, ami szabad szemmel nem látható, hanem például a chip-et érinti?

2023. máj. 23. 17:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szakadás
2023. máj. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Nem látható jól a kép, az aláírás, a lejárati dátum,gyűrött, stb. szerintem a chip sérülhet benne a legnehezebben.
2023. máj. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Van egy új útlevelem, és a borító 70-80 fokos szögben áll, tehát nem lehet teljesen behajtani:)) ha behajtom, visszaugrik… pedig 2 hete kaptam meg és azóta a fiókban van.. ez lehet azért, mert új?
2023. máj. 23. 20:26
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

Fuh... van am baj, nem is kicsi. Tehat van egy zsir uj utleveled, aminek a lapjai nincsenek megtorve, nincs szakadva, kettehajtva, osszefirkalva, csak siman nem marad csukva mert kisse merev a borito anyaga es akkor mar biztosan serult?


Kar volt kivaltani is, ennyi esszel ne nagyon lepd at a hatart, a kormanynak itt van rad, illetve a szavazatodra nagy szuksege.

2023. máj. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ezen most nevettem, menj igyad tovább a sörödet.. és politizálj máshol.

ez csak az egyik probléma, mindössze megemlítettem, hogy milyen rossz minőségű útlevelet csinálnak..

2023. máj. 23. 21:26
 6/10 A kérdező kommentje:
A másik az, hogy a kutya megrágta… de csak a borítót
2023. máj. 23. 21:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezt az aprosagot mintha eddig elfelejtetted volna megemliteni, gondolom nem tartottad fontosnak, csak hogy nyitva marad. Nos, mivel a chip pont a boritoban van, siman lehet hogy megserult.
2023. máj. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha ket hete a fiokban van, hogy ragta meg a kutya?
2023. máj. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ma elővettem, az ágy melletti kis szekrényen hagytam , a borító 70 fokos szögben állt, a kutya felállt , és a borítónál fogva elkapta gondolom, kifutott vele, de észrevettem egyből, kivettem a szájából. Ezért kérdeztem a chipet a kérdésben, mert ha az megsérül, akkor sérültnek számít gondolom és nem fogadják el, ezért kérdeztelek titeket, és hosszú lett volna leírni, úgyhogy elnézést ha nem voltam egyértelmű :)
2023. máj. 23. 21:51
 10/10 A kérdező kommentje:
Ezért kérdeztem csak általánosan, hogy mi számít sérülésnek.. hol tudnám esetleg megvizsgáltatni , okmányiroda?
2023. máj. 23. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!