Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék külföldön lakni?

Hogyan tudnék külföldön lakni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A tervem az, jövőre befejezem a gimnáziumot emelt matek és emelt infó érettségivel, aztán húzás vmilyen jó kis egyetem ELTE/Pannónia...


Igán ám, de ha én nem szeretnék Magyarországon élni, hogyan tudnám elérni azt, h a diplomám átvétele után külföldre költözzek? Hogyan lesz annyi pénzem, h pl.: Angliába tudjak vhol lakni addig még lesz állásom stb...


Köszönöm a tippeket!

17/F


2010. okt. 11. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbálj meg gyakorlatra kikerülni külföldre, friss diplomásoknak vannak lehetőségek. Akkor megtapasztalhatod mennyire tetszik, és még annyi felelősség sincs rajtad, első munkahely, rögtön külföldön próbálod ki magad, elég előnyös. Ha pedig megszereted kinn, már könnyebb lesz onnan keresni más munkát, v lehet maradhatsz is dolgozni, ahol elkezdted a gyak-ot.

(én hasonlóan csináltam, azért gondoltam erre)

2010. okt. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi...
2010. okt. 14. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!