Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova utazzak télen?

Hova utazzak télen?

Figyelt kérdés
Sose utaztam el sehova messzebbre, de elszeretném kezdeni. Idősebb korosztály vagyok és egyedül maradtam teljesen, így úgy döntöttem elkezdek utazgatni, amire télen meg is lesz a lehetőségem. Melegebb helyre szeretnék utazni, mert télen még sose voltam nyaralni, bár tavaszi idő is megfelelő. Elsősorban 300 ezer forintot szánnék rá, de nem teszem pénzfüggővé. Hasznos tanácsokat köszönöm, piszkálódásokra nem reagálok.
2023. jún. 14. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Én a Kanári szigeteket ajánlom, Tenerifével vagy Gran Canariaval kezdeném. Sok a turistás hely ahol elég az angol nyelv, sokszínű a sziget, lehet pihenni, kirándulni, jókat enni és az idő jó télen is. Februárban minden szigeten karnevál is van. Strandoláshoz már hideg van, bár én fürödtem ott valamelyik februárban, mert épp 28 fok volt és így nem zavart a hideg óceán.
2023. jún. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Előző vagyok, még Málta vagy Ciprus is jó választás lehet.
2023. jún. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Gran Canariától én nem dobtam hátast, de azért nem volt olyan rossz.
2023. jún. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, utána olvastam, mindegyik nagyon tetszik!
2023. jún. 14. 21:04
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi minden telet Tenerifen töltünk, egész télen kellemes az idő. Tudom ajánlani, nincs messze és az EU része

Az EUn belül nincs más hely ahol télen ilyen kellemes lenne az idő

2023. jún. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Utitarsat nem keresel? Hany eves vagy?

En Indiaba tervezek menni januarban.

2023. jún. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!