Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyek az USA-legjobb államai?

Melyek az USA-legjobb államai?

Figyelt kérdés

2023. júl. 31. 21:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem ő írta, én írtam a 6-ost. Hogy ki mennyire van képben, arról kérlek ne nyissunk vitát. Én évente 5-7x megyek az USA-ba, (most hétfőn jöttem haza Chicagoból pl) míg te láthatólag teljesen fogalmatlan vagy és maximum televíziós élmények alapján álmodozol.

Te hány éves vagy egyébként, 8? Akkor elbetűzöm neked, mint egy mentálisan korlátozott rászorulónak, hogy milyen módon kerülhet hátrányba közbiztonság szempontjából egy csóró tróger. Te, ha kimész csóró trógernek, azt kizárólag illegálisan teheted. Annak a pénznek, amit az adott munkáért egy amerikai állampolgárnak fizetnek, te a töredékét fogod megkapni. Ebből nem fogsz tudni rendes, szolid egzisztenciát teremteni. Ki leszel szolgáltatva annak, aki a szállásod, munkád biztosítja. Valószínűleg olyan környéken fogsz lakni, ahol lesznek olyan környezeti elemek, akik 5 dollárodért képesek lehetnek agyilag elborulni. Mivel mindenki tudni fogja, hogy illegális vagy, tudják, hogy védtelen vagy, ha erősebb, kockázat nélkül elvehet tőled bármit. Te nem fordulhatsz a rendőrséghez, mert abban a pillanatban véged, bebörtönöznek, majd rövid úton pucér seggel kitesznek az országból egy életre. Ha ennél többet akarsz, valamilyen bűnös tevékenységbe kell bonyolódnod, ott meg majd mexikóiak, kolumbiaiak, örmények stb. eldobható kistalpasa leszel. Ha egyszer csak egy alligátor hasában ébredsz, a kutya nem fog keresni.

Legyél már észnél! Ez nem az EU. Ide nem mehetsz csak úgy "mosogatni" legálisan. Te nem az a tróger leszel aki az amerikai állampolgár tróger. Te tényleg azt hiszed, hogy a közbiztonság csak annyit jelent, hogy a gazdagoktól lophatnak-e a szegényebbek?


Öregem, előtted még hosszú út áll, hogy egyáltalán megtanulj talpon maradni ebben az életben. Boldogulj önerődből, ne a körülményekben keresd a hibát

2023. aug. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Oké, nekem mentek ki ismerőseim az USA-ba, ők más véleménnyel vannak a dolgokról, és inkább elhiszem egy ismerősnek mint egy idegennek...
2023. aug. 11. 15:08
 13/13 anonim ***** válasza:

Természetesen hogy kinek hiszel az a te döntésed. Ez a lényeg az életben. Neked kell a döntéseket meghoznod és neked kell értük a felelősséget vállalnod. Ha ennyire ki szeretnél menni, próbáld meg, szerezz saját tapasztalatokat és vállald a kockázatokat. Mert más nem élheti helyetted az életedet. De csak úgy magától ölbe hulló boldogság egyedül a mesében van.

Az USA-t én nagyon kedvelem, tök megértem aki oda vágyik, de csak akkor jó, ha pénzed is van. Ja, megyek is vissza két hét múlva 14 napra.

#6;#11 voltam

2023. aug. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!