Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerinted melyik európai...

Szerinted melyik európai országnak van a legjobb és a legrosszabb éghajlata?

Figyelt kérdés

2019. márc. 15. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

legrosszabb: Skandináv országok és Anglia Írország

legjobb az Ibériai félsziget két országa

2019. márc. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
A legrosszabbhoz még odaraknám Magyarországot is mert ez a száraz kontinentális éghajlat eléggé megterhelő, nyáron 40 fok télen -15. Az évi 55-60 fok ingadozás amit nem igazán lehet megszokni.
2019. márc. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet kijelenteni, hogy ez az éghajlat most rossz ez meg jó...máshoz szoktak hozzá az emberek

Tény,hogy ha egy moszkvait elmegy Párizsba télen szinte pulcsiban is jól érzi magát

2019. márc. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*moszkvai
2019. márc. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem összességében magyarországé elég jó. többnyire vannak jól elkülönülő évszakok, tavasz, nyár, ősz - egyedül a tél kezd eltűnni mostanában (bár ezt nem feltétlen viselem rosszul). akármelyik irányban megyek mondjuk 500 kilométert, tuti, hogy valamiért kevésbé tetszik az ottani éghajlat, vagy túl meleg, vagy túl hideg, vagy túl esős, vagy túl szeles, valami biztos van.

legrosszabb: írország vagy oroszország. nem tudom, melyik a rosszabb: ha egész évben kb. ugyanaz a felhős-esős fos idő van, vagy ha áprilisig tart a tél.

2021. okt. 19. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!