Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Melyik a legjobb és melyik a...

Melyik a legjobb és melyik a legrosszabb légitársaság?

Figyelt kérdés
Külön választva kérném a fapadosokat és a nem fapadosokat!

2020. febr. 11. 19:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
A legjobb szerintem a Qantas. Fapadossal nem utazok.
2020. febr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
32%

Fapados: sok jo pl Flybondi, Jetsmart, Air Asia legroszabb wizzair ( ezzel szerencsere nem utaztam es nem is fogok)

Hagyomanyos: legjobb Turkish legroszabb Air France (ezt is kerulom de ha nics mas bevallalnam) a sok sztrajk miatt

2020. febr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
12%

Fapados legjobb: LOT, British airways

legrosszabb: ryanair, wizzair, easyjet

Nagy gép: legjobb: Qatar Airways, EVA air

legrosszabb: Aeroflot (orosz)

Turkish Airlines


Személyes tapasztalat. Mindegyikkel utaztam.

2020. febr. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
#3 Szerintem te nem vagy tisztában a fapados fogalmával...
2020. febr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%
#2 Nem utaztál vele, de kijelented, hogy a legrosszabb... Bravó!
2020. febr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Megy a zöld kéz annak aki nem csak kötekedett...
2020. febr. 11. 20:37
 7/21 anonim ***** válasza:
89%

#6 Valóban nagyon hasznos annak a véleménye, aki szerint a LOT és BA fapados vagy aki úgy véleményez, hogy még sosem utazott az adott légitársasággal... :XD


A 76%-osnak teljesen igaza van, a kérdés meg persze elég bugyuta....

2020. febr. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%
Nekem messze a legjobb repülési élményeim az Emiratesszel vannak, a leggyatrább talán a Blue Panorama volt, bár a Ryanair-Wizzair duó folyamatosan verseng az utóbbi pozícióért.
2020. febr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%

Ahhoz, hogy ilyet kijelenthessek, a világ összes repülőtársaságával kellett volna már utaznom, ráadásul nem is egyszer, ugyanis ilyen következtetést csak nagyobb "mintavétellel" lehet levonni. Ezért én most csak és kizárólag a saját eddigi tapasztalataimon alapuló szubjektív véleményemet tudom mondani (mint ahogy - gondolom - előttem is mindenki):


A kedvencem nem fapadosak közül a Turkish, de nem volt rossz élményem az American Airlines-szal sem. Rossz nem fapadost nem tudnék mondani, egyikkel sem volt gondom soha, csak max. nem volt semmi "extra".


A legjobb fapados számomra a WizzAir még úgy is, hogy tudom, sőt, én is tapasztaltam már, hogy vannak azért gondok. Na de az ár/érték arány számomra rendben van, szeretem a desztinációit, eddig mindig kedvesek voltak velem, és törölt járatra sikerült is elintézni a kártérítést.

A legrosszabb fapados számomra egyértelműen a Ryanair. Undokak, nem lehet velük kommunikálni, többször késnek/törölnek, mint ahányszor nem, és még csak nem is volt kényelmet az utam, mikor sikerült velük valahova mégis elrepülni. (Nem sokszor, mert másik két alkalommal, amikor náluk vettem jegyet, végül törölték a járatot, és a Wizz "mentett meg".)

2020. febr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
16%
5 nem kell feltetlenul utazni valamivel azert hogy velemenyt alkothassunk, csak el kell olvasni masok velemenyet es tapasztalatait es abbol le lehet szurni hogy a wizz az idiotak (akiket nem lett volna szabad raengedni a vilagra) legiszutyka.
2020. febr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!