Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogyha elköltöznétek melyik...

Hogyha elköltöznétek melyik országba mennétek?

Figyelt kérdés

Én:

Európa: inkább itt maradnék!

Ázsia: itt többre is gondoltam, felsorolom azokat:

Dél-Korea, Szingapúr, Thaiföld, Japán.

Ausztrália, és Óceánia: Ausztrália, Új-Zéland.

Afrika: itt egyikbe sem.

Amerika: USA, Brazília, Argentína.



2023. okt. 21. 13:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%

Én legszívesebben Belize-be költöznék, és Caye Caulker szigetén nyitnék valami tengeparti bárt :) Imádtam ott lenni, az a hippihangulat, párosulva annak a fejlődő kis országnak a törekvéseivel (különösen a környezetvédelem és a fenntartható fejlődés terén) teljesen magával ragadott. Az már csak a hab a tortán, hogy nagyrészt angolul beszélnek, Panamában a vernyogós spanyol zenéktől egy éjszaka után falra másztam, és Mexikó is emiatt szorult a második helyre :)

Európán belül egyik hely sem vonz annyira, hogy odaköltözzek, maximum talán a ciprusi klíma meg úgy a görög rész egészében, ami bejönne rövid és hosszú távon is.

Ausztrália bakancslistás nekem amúgy, de csak egy hosszú látogatás erejéig, a zátony környéke (Queensland) érdekelne, de túl sok a gyilkos lény arra ahhoz, hogy nagyon sokáig ne akarjak maradni. 😀

Afrikában szintén nem tudok egyelőre olyan helyet elképzelni, ahol szeretnék hosszú időt eltölteni, inkább a földrajzilag hozzá tartozó szigetek vonzóak számomra (pl. Réunion, Mauritius, Seychelles stb.), de mivel még egyiken sem voltam, így erről látatlanban nem foglalnék állást.

2023. okt. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
59%

Ázsia: Szingapúr, mert a fejlődés hihetetlen és a legpiacibb ország a Földön, meg amúgy is a kedvenc országom.

Dél-Korea, Japán is befigyel (szépsége és fejlettsége miatt), de ott előbb fog elfogyni a népesség, mint ahogyan lenne pénzem odaköltözni + sokat kellene ott dolgoznom, mert nagyon munkamániások a lakosok.


Afrikába, Ausztráliába nem költöznék.


Amerika: USA vagy Kanada talán.


Európa: Svájc, Portugália, UK.

Oroszország is, ha nem lenne háború.

2023. okt. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
74%

Esetleg: Olaszország, Svájc, Luxemburg, Hollandia, Skandinávia, Ausztrália, Kanada.


34/F

2023. okt. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
41%
Maradnék Magyarországon itt ahol vagyok.
2023. okt. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Kizarolag Europa.
2023. okt. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

#5 te nem hallottál arról, hogy mik történnek mostanában Európában?

Pl Berlin, Stockholm, Párizs.

2023. okt. 21. 19:28
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Te nem hallottál még arról, hogy nem az M1-ről meg a Tényekből kéne informálódni?
2023. okt. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Elnézést, hogy nem nézek TV-t.
2023. okt. 22. 11:23
 9/22 anonim ***** válasza:
46%

Akkor meg ne az Origo-ról meg hasonló "megbízható" médiumokból.


Mindent elérul, hogy a "romló" Nyugat-Európába nem mennél, de Brazíliába igen. Kb mintha azt mondanád, hogy a Rózsadombra nem költözöl, mert veszélyes, úgyhogy inkább egy borsodi gettóba mész.

2023. okt. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

[link]

Én erről a csatornáról tájékozódom! De megint eltértem a témától! Bocsánat!

2023. okt. 22. 13:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!