Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova mennétek első utazásra...

Hova mennétek első utazásra az alábbi kritériumok mellett?

Figyelt kérdés
Szép tengerpart, szép város, illetve hegyek. Retúr repülőjegy álljon meg 100 000 Ft-nál.

nov. 24. 12:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Sziciliát írom, mert nagyon szeretem. Vannak nagyon szép tengerpartjai, hegyek, csodálatos kisvárosok.

Budapestről repülővel Palermóba vagy Cataniába lehet eljutni, onnan meg vonattal vagy busszal az igényeidnek megfelelő helyre.

nov. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Madeira
nov. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez azért elég széles skála. Gyakorlatilag Európa bármely tengerparti városa szóba jöhet.


Olaszország, Spanyolország, Görögország, Ciprus, Málta...

nov. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
6%
Európa déli része eléggé..."BLACKED" mára sajnos. A Kanári-szigetek 80%-a konkrétan elesett. :(
nov. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
@4 Legalább az utazási csoportot ne náciskodjátok már össze, ott az egész polrovat erre.
nov. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
16%
5. De ez nem rasszizmus! Tények!!! Akkor a lakásvásárlás rovatba se írjuk be, hogy nem annyira okos dolog nyaralót venni Ózd környéki falvakban?
nov. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
4: Ha az ember külföldre utazik, akkor fel van rá készülve, hogy más nemzetiségű, bőrszínű, kultúrájú, vallású emberekkel találkozik, ezért az információért kár volt koptatnod a billentyűzeted. Mellesleg én pont azért (is) utazom, hogy ne ilyen gyűlölködő, fröcsögő emberek vegyenek körül, mint amilyen te vagy. Történetesen a fekete és latino negyedekben csak jó tapasztalataim voltak, kedves, segítőkész, barátságos emberekkel találkoztam.
nov. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6%
7. De itt olyan a helyzet, hogy ha New Orleans fekete jazz bárjába akarok beülni, az "KICSIT" más, mint New York feka gettójában. Mind a 2 helyen lesznek színesek, csak ugye...
nov. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A kritériumok alapján Torokország: Icmeler jutott eszembe, de a repjegy árát nem tudom.
nov. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Most, hogy már fapados is megy Antalyába, én arra szavazok. A repülő konkrétan két hegy között landol, csodás a kilátás, maga a város meg egy ékszerdoboz nagyo jó strandokkal és közel van Aspendos meg a régi vízvezeték meg egy romváros, szóval bőven van mit nézni.
nov. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!