Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik utazási módon szerettek...

Melyik utazási módon szerettek legjobban külföldre utazni?

Figyelt kérdés
Kort is írhattok.

nov. 30. 10:35
A kérdező szavazást indított:
Autóval
Repülővel
Tömegközlekedéssel (busz, vonat...)
Utazási irodás csoporttal busszal
Utazási irodás csoporttal repülővel
35 szavazat
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%
Pótkocsival.
nov. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mondjuk. Legjobban vonatozni szeretek, de nyilván észszerű keretek között. Pl. Berlinbe sok repülőjárat megy, a többsége 10-20 ezer között, ezért nem vonatoznék egy egész napot. De pl. Prágába a 6 órás vonatút nekem még a kényelmes szint, oda azt érezném macerásabbnak, hogy korábban kimegyek a reptérre, repülök, majd a Havelről bemegyek a városba. Bécsbe meg csak vonattal szoktam menni, oda meg autóval nem mennék. De összességében még így is repülni szoktam a legtöbbet.
nov. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hogy hová.

Ausztriába mondjuk kocsival, de Portugáliába már inkább repülnék.

nov. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

Szomszédos országokba utazáshoz még elfogadható az autó -a magad ura vagy, meg csomagot is többet vihetsz- de kb. 1000km-en túl, már egyértelmű hogy repülő.

(pláne ha tenger is van közben)😉

nov. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel Angliába járok sűrűn és mostanában évente egyszer New Yorkba, így egyértelműen repülővel. A célállomáson viszont szoktam vonatozni.
nov. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

Hova?


Utazási irodával nem utazok.


Ha olyan helyre kell menni, ahova van jó vonatközlekedés ès nincs sok cuccom, akkor az szuper.


Ha sok cuccom van, vagy ott kell az autó, akkor autó.


Messzire meg persze a repülő a legjobb.

nov. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Repülni szeretek.

Vagyis az túlzás, hogy szeretek, mert tiszta stresszben vagyok akkor is, de legalább gyorsan odaérek.

Volt autóbalesetünk már, ezért azóta az autóban sokkal jobban félek, már egy pár órás út után is teljesen elcsigázva érkezek meg a folyamatos parázástól.

Egyszer voltam Horvátországban, direkt azért mentünk oda, mert oda ment vonat is, na az tök jó utazás volt :)

nov. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Gyúlölök repülni, nem is megyek vele. Autóval szoktunk utazni külföldre is.
nov. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%

Imádok repülni, DE:

- csomagfeladás

- security

- várakozás

- összbsszák a bőröndöt (nem volt olyan Mo-Svájc utunk, hogy épségben odaért volna).


Szóval időben hiába sokkal jobb és kedvezőbb, ezek miatt nem szívesen repülök.

nov. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%
Nekem abszolút az utazás céljától függ. Közeli városlátogatás - vonat. Egy tömegközlekedéssel nem túl könnyen felfedezhető régió bejárása - repülő és bérelt autó vagy ha közel van, akkor saját autó. Távolabbi városlátogatás - repülő.
dec. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!