Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik országban költöznétek...

Melyik országban költöznétek az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

dec. 10. 08:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%
Angliaban elve Spanyolorszagba koltoznek, de az eszaki reszere, ami nem spanyol.
dec. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
83%

Ausztrália és Új-Zéland csodálatos lehet, de valamiért nem tudom elképzelni, hogy ott éljek. Pl. Ausztrália az egyik ország a bakancslistámon, de annyi mérges/gyilkos mindenféle állat él ott, hogy biztos végigparáznám az életem, ha odaköltöznék :)

Az USA-t alapból nem nagyon kedvelem, a többiben pedig nem tetszik az éghajlat (hűvös, esős stb.).

Így a felsoroltak közül marad Málta, az nagyon tetszett :)

Viszont ha nem értem félre a gondolatmenetedet, akkor hiányolom a felsorolásból Belize-t, hisz ott is angol a hivatalos nyelv. Ha szerepelne, akkor arra szavaznék, a kedvenc országom, jó az idő, szép a környezet, szimpatikusak a lakói, és nem akart ott senki és semmi megenni, megszúrni, megcsípni, megrúgni stb. 😀

dec. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
63%
8: a kereset az szakmánként változó, de inkább 22-28.000 font. Annyi meg kell is a megélhetéshez és ez ott tök alap fizu. Bizonyos szakmákhoz B2 nyelvvizsgát kérnek, meghatározott típusút. A többi stimmel.
dec. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 NTBS ***** válasza:
40%
Egyikbe sem. Turistaként mindenhová.
dec. 11. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
56%
Ausztria
dec. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
33%
13: NEM! Egyaltalan nem igaz, amit irtal. Az az ervenyes, amit en tettem kozze. Szerintem nezz utana a goverment hivatalos oldalan. ;-)
dec. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
34%

Magyarország miért nem opcio?

En visszakoltoznek USA-bol ha ugyan annyi penzt tudnek keresni vagy legalabbis kozel ennyit mint most.

dec. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!