Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha utazási irodával utazik az...

Ha utazási irodával utazik az ember mondjuk szeptember-októberben akkor mennyire érdemes előre lefoglalni az utat?

Figyelt kérdés

Egyiptom vagy Tunézia érdekel minket a családdal főleg ősszel mert akkor valamilyen szinten tűrhetőbb az idő és nem pusztul meg rajta az ember viszont még nem voltunk külföldön és utazási irodával egyszerűbbnek tűnik a dolog. Viszont nem hiszem, hogy ők megválaszolják ezt a kérdést nekem. Arra lennék kíváncsi, hogy érdemes egy őszi utat nyárig lefoglalni vagy megérheti várni augusztusig hátha olcsóbban kínálnak majd szállásokat?


Nem igazán vagyok tapasztalt ebben.Ú


Előre is köszi!


ápr. 13. 00:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy akcióssá válik valamikor, de egyáltalán nem biztos. Ellenben a szabad helyek el tudnak fogyni.
ápr. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb a last minute ha az opció nálad és nem fix a hely.
ápr. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!