Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » OrangeWays buszok milyenek?...

OrangeWays buszok milyenek? WC működik, nem csak dísznek van (gyerek miatt fontos)? Tapasztalatokat várok!

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 15:11
1 2
 11/16 anonim válasza:
Az OrangeWays jaratokon kb 30 alkalommal utaztam mar, minden alkalommal levetitik a tajekoztato filmet, hogy kakkantani nem lehet. Fosos gyerek sem kivetel! Lehet kapni nagy meretu pelenkat, erdemes hasznalni. Kakis papirt, vagy popotorlo illatos-kremes apolo kendot a wc-ben "az erre a celra kialkitott" ledoboba lehet tenni (illik azert egy kis nejlonba becsomagolni. Szarosgatyat duplaszatyoba tenni, kovetkezo megallon kidobni. Egyszeru az elet!
2010. dec. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Jó hát hasmenés sztem bárkivel előfordulhat, főleg, ha izgulós.. Nagyobb gyerekkel is, bárkivel..
2010. dec. 28. 10:57
 13/16 A kérdező kommentje:
Azért egy 6-7 órás buszra illene olyan WC-t rakni, amit lehet is esetleg használni.. Adott esetben a kisdolgot vissza lehet tartani a köv. megállóhelyig, egy hasmenés meg "nem vár". De mindegy, ez az én meglátásom.
2010. dec. 28. 11:01
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira izgulós a gyerkőc, hogy tuti ez lenne a vége, akkor adj neki előtte "hasfogót" biztos ami biztos. Azért valahol meg lehet érteni, hogy nem akarják ezt szagolni egész úton, no meg valakinek ki is kell takarítani. Én megértem a problémádat, nem erről van szó, de ha annyira kell még mindig ott van a lehetőség, hogy szólsz a sofőrnek, hogy a legközelebbi autópálya pihenőnél álljon meg, ha nem akar balesetet. Szerintem ő is megértené!

Avagy ha más nem, induljatok útnak vonattal, azon a kutyát sem érdekli.

2010. dec. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Teljesen mindegy, hogy gyerek vagy felnőtt, hasmenés ellen van gyógyszer, pl. immodium és a lopedium! Ez nem házi WC, ahol mindent lehet, ez kis tartályú kis csövű, ezért képes még egy gyerek kakika is eldugítani, ilyen egyszerű. Amúgy kíváncsi vagyok, hogy kiatakarítanád e a gyereked után, ami egyébként elvárható, mert megszegted a tájékoztatót, amúgy meg 6.000 Ft-ba kerülne ez a mutatvány.
2011. ápr. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
A repülőkön is meg tudnak oldani olyan WC-ket, amikbe lehet kakkantani is. A hasfogó jó ötlet, de van az a típusú hasmenés (izgulástól, ilyenek), amire sz.rt sem ér. Megértem, amit írtok, de valszleg ha Ti ültök ezen a buszon, és tör rátok egy ilyen hasmenés roham, 10 hálaimát is elmondanátok, ha lenne erre is használható WC. Én amúgy még régen utaztam Eurolines busszal, használtam a WC-t mindenre (lévén, hogy 1 napos út volt, és erről fogalmam se volt, hogy erre nem használható), és az égvilágon semmi baja nem lett, nem dugult el meg semmi.
2011. ápr. 28. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!