Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogy győznétek meg valakit...

Hogy győznétek meg valakit arról, hogy nem is olyan rossz repülni, és hogy nincs mitől félnie?

Figyelt kérdés
Ugyanis az illető fél attól, hogy lezuhan a repülőgép xD [elég sok repülőkatasztrófás filmet nézett]
2011. jan. 22. 17:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Engem sehogy se tudnál meggyőzni:)Pedig már egyszer repültem,pont ezért... Ha valakinek ez a fóbiája,azt nem lehet 1-2szóval elintézni,valamiféle terápia kell,vagy repülőgép szimulátor.
2011. jan. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ültesd be egy buszba, és menjen el Londonba. Nem tudom ki hogy van vele, de megfogadtam, 4 órás busz útnál többet soha.

Azóta még Firenzébe is repülővel mentem...

2011. jan. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Sosem értettem mit kell ezen rinyálni...Évek óta, minden második héten repülök, sose volt semmi baj...
2011. jan. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Emlékeztesd rá, hogy a Ferihegyre vezető leállósáv nélküli szoci gyorsforgalmin kb. 50-szer nagyobb az esélye egy halálos balesetnek, minthogy az Észak-Koreai légitársaság százéves Ilyushin gépeiből akár egy is lezuhan.
2011. jan. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem se gaz a repules,de annak,aki fel tole azt nehez meggyozni. Anyukamnak bezartsag erzese van,azert nem tud es rosszul lesz.Neki mondhatnam,hogy tok jo repulni...

Kocsival en se soha tobbet,ketszer jartam meg London-Budapestet,eleg is volt egy eletre :)

2011. jan. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
mondd meg neki, hogy én már 3x repültem és abból csak egyszer kellett kényszerleszállnunk, szóval 2/3 eséllyel minden izgalom nélkül, simán odaér a céljához. Meg gyönyörűek a felhők, már persze ha felülről látja és nem épp zuhan át rajtuk.
2011. jan. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én 6X repültem eddig, ebből egyszer sem zuhantam. Úgyhogy van esély életben maradni.
2011. jan. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 emlya ***** válasza:

Ez az, én is nagyon féltem, mert olyan hatalmas a repülégép, és olyan hihetetelen, hogy ott fennt repül, de mégsem történt semmi. És olyan jó volt, nem bántam meg. Unokatesóim is minden 2 hónapban repülnek mégem volt még soha semmi. Legfeljebb a repülőn olvasson vagy aludjon.

Nem kell félni, a közuton okkal több baleset történik.

2011. jan. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Statisztika szerint a legkevesebb baleset a repülőgépeknél van. Az is tény, hogy a repcsibalesetek legtöbbször halállal végződnek. (de ezt nem mondd a félősnek.)

Sokkal veszélyesebb autóval, busszal, motorral, bringával, és még vonattal is, bár a vonat is elég biztonságos.



Mondd az illetőnek, hogy szépek a felhők és kapaszkodjon a karfába! :)

2011. jan. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 emlya ***** válasza:
100%

Nekem azt tanácsolták, hogyha zuhanunk akkor ne kapaszkodjak, mert igyis-úgyis meghalok, szóval mindegy. =D =D =D

De nem zuhantunk le persze, és félve bár de tuti hogy fogok még repülni.

2011. jan. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!