Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Először mennék külföldre au...

Először mennék külföldre au pairkedni, rossz ötlet egy 1 és egy 2 éves gyerekhez menni?

Figyelt kérdés
19/L
2011. jún. 11. 12:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha van tapasztalatod kicsikkel, akkor nem.

Legalabb nem kell veluk nagyon beszelgetni meg jatszani (ha mondjuk az elejen nem megy olyan jol az angol, akkor ez elony, az egyfolytaban csevego nagyobb gyerekekkel szemben). Viszont angolul a piciktol nem fogsz megtanulni :)


Figyelj, valahol el kell kezdeni! Sok sikert!

2011. jún. 14. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Attól függ. Én voltam kint pár éve, kicsikhez mentem és nagyon irigyeltem azokat, akik nagyobb gyerekekre vigyáztak, mert azoknak tök sok szabadidejük maradt, amíg a nagyok iskolában voltak. Azalatt ők járhattak fitnessbe, vagy internetezhettek vagy bármi, én meg vigyáztam a kicsi gyerekekre. Szerintem aki nagyobb gyerekhez megy, kevesebbet kell, hogy "dolgozzon". Az viszont tény, hogy a kicsitől sokkal több szeretetet kaphatsz, mint pl. egy tízévestől mondjuk. Szerintem a 4-5-6 éves korosztály a legjobb, én olyat választanék, ha még egyszer kimennék.
2011. jún. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!