Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogyan találtatok munkát...

Hogyan találtatok munkát angliában?

Figyelt kérdés

Erasmussal vagyok angliában és szeretnék dolgozni. Tippek, hogy milyen munkákat nézzek és hogyan, hol?

Angolul középfok felett beszélek (szóval majdnem folyékonyan, de az itteni vendégmunkásokhoz képest sokkal jobban).


2011. jan. 31. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
gumtree.com
2011. jan. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen...3 honap keresgeles utan egy ismerosom szerzett napi 2 oras takaritast. Az osszes ugynoksegnel be voltam regisztralva, de semmi...

Magyar ismeroseim, vendeglatosok ugy talaltak,hogy bementek szemelyesen oneletrajzzal a helyekre. Igy volt aki azonnal talalt is. En 7 honapja vagyok kinnt,de azt mondom,hogy nagyon nehez,nagyon sok a kulfoldi. Nem tudom ti hol eltek, mekkora varosban, mi nagyban,de lassan tobb kulfoldi van itt,mint angol.

Sok szerencset a munkakereseshez :) mert ez csak azon fog mulni :)

2011. febr. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hello! Én piacképes szakmával és folyékony angol nyelvtudással érkeztem, és 1 hónap alatt találtam a szakmámhoz megfelelő állást, mindenféle segítség nélkül. Első fontos dolog a nyelvtudás, azután kell egy nagy adag szerencse is.
2011. febr. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen munkát keresel, de ha Erasmussal vagy kint, akkor feltételezem még tanulsz, tehát mindenképp rugalmas munkaidőre van szükséged. Erre a vendéglátás, vagy valami hotel recepció a legmegfelelőbb és azt csak két lábon házalással, ahogy már más is írta.

Így viszonylag gyorsan lehet taláni, ha az ember tényle akar dolgozni... komolyabb melót meg már máktól is függ. Én a szakmámban 3 hónap alatt találtam munkát... mellette meg, amíg nem volt meg addig takarítottam egy hotelben.

Miután már megvan a helyi tapasztalat, onnantól kezdve már gyorsabban lehet munkát találni, csak az elsőt nehéz.

2011. febr. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!