Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennél márciusban Rómába?

Mennél márciusban Rómába?

Figyelt kérdés
A hotel 50Euróval olcsóbb naponta mint április-májusban, így 3-4 éjszakánál már főleg jelentős. Időjárás az egyetlen kérdés, mennél márciusban? nem baj ha tavaszi kabát kell, de azért nem szeretnénk megszívni sem. eső, napsütés?
2011. jan. 23. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
január végén lehetetlen megjósolni milyen idő lesz márciusban. Egy biztos, hó nem fog esni:) SZerintem 15-20 között lesz a hőm.
2011. jan. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok meggyőződve, hogy hó nem lesz. :D

Róma? Simán, nem strandolni jár oda az ember, várost meg múzeumot és egyéb nevezetességet bejárni, pizzát enni, stb kabárban, pulcsiban is lehet, sőt, fagyit is ehettek, csak legfeljebb nem az utcán. Én szívesen elmennék leglaábbis, sajnos Róma kimaradt Olaszországból. :(

2011. jan. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen,mennék,bár az olcsóbb szállást sem tudnám kifizetni!:(
2011. jan. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én most jöttem haza Rómából, egész kellemes idő volt, márciusban is biztos jó lesz, várost nézni mindenképp, ha strandolni nem is. :)
2011. jan. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én akár most is indulnék Rómába :)

az időjárást nem lehet megjósolni, vannak esős időszakok ott is (pl most januárban).

enyhe időtök lesz az biztos :)

2011. jan. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én Olaszországban élek és elég gyakran járok Rómába is, úgyhogy tapasztalatból tudom mondani, hogy jó szokott lenni az idő. Persze márciusban bárhol kifoghat az ember kellemetlenebb időt, de Rómában ennek valamivel kisebb a valószínűsége. Ha mázlit van, 20 fok is lehet.
2011. jan. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
végül voltunk márciusban 5 napot, Róma szuper volt!! az időjárás közepes, a napos napra tettük a kinti programokat és az esősre a Vatikáni múzeum és villa Borghese, stb. És ami jó volt a márciusban: nincs tömeg , kis sorok, a Székesegyház kupolájába lazán bejutottunk és a villa Borghese korlátozott számú jegyeiből is jutott.
2011. ápr. 22. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!