Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Világgá menni? Megmernéd tenni?

Világgá menni? Megmernéd tenni?

Figyelt kérdés

Elmenni világgá pénz nélkül nyelvi tudás nélkül. Itt most nem az a lényeg hogy nem sikerülne mert valameddig csak ellehet jutni. Hanem hogy megmernéd tenni. Elmenni messze ameddig csak tudnál és azzal a tudattal hogy "Akármi bajod történhet" de mégis látnál érdekes dolgokat. Megmernéd tenni?


Csak értelmes válaszokat. Köszi :)


2011. ápr. 6. 17:17
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
84%
Nyelvtudás nélkül nem.
2011. ápr. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
34%

max legjobb barátokkal.*w* csaak hiányozna a családom.:'D

de szerintem egyedül kivan zárva hogy elmenjek.xD

2011. ápr. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
A világgá menés az olyan tipikus népmesei vonás, ettől függetlenül működhet jelenkorban is, ha az ember nem télen, mínusz fokos hidegben vág neki a dolognak. Egyedül a pénzszerzés lenne kétséges, manapság nem lehet csak úgy "elszegődni béresnek a királyhoz", mint az egyszeri pásztorfiú tette Benedek Elek meséjében...
2011. ápr. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%

Én megtettem.Nyelvtudás nélkül nekivágtam Angliának..De szerencsémre mindig van mellettem valaki aki ott volt ha segítség kellett..Így volt támaszom,tolmácsom,támaszom..

De ha csakis egyedül lennék,és semmi segítségem nem lenne,senki nem segítene akkor semmi pénzért nem vágnék bele egy ilyen útra..Nem lennék képest nyelv hiánya miatt sem ételt szerezni,sem szállást szerezni.Végleg elvesznék a süllyesztőben..Sajnos tapasztalom,hogy milyen rossz érzés,hogy nem érted mit mondanak neked,és vagy kínosan mosolyogsz vagy szégyelled magad,mert hamar észre veszik,hogy semmit nem értesz,és csak legyintenek,és ott hagynak...Arról nem is beszélve,hogy sajnos sokan vannak akik egyszerűen utálják az idegeneket és ha kell bele is kötnek..Vagy mi van ha megtámadnak,,,hogy véded meg magad,ha segítséget sem tudsz kérni? Nyelvtudás nélkül,pénz nélkül soha nem indulnék el,ha egyedül kéne indulnom...

2011. ápr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
100%
A pénz hiánya sokkal égetőbb probléma szerintem, mint a nyelvtudás hiánya...
2011. ápr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%

Én nagyon vágyom rá!! Egy táskával elindulni...és kész! :)

viszont ma már tényleg más a világ sajnos...Talán még a 60-70-es (nyugati irány) években meg lehetett volna tenni, de ma már veszélyes és bizonytalan. Ismét sajnos...

2011. ápr. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

pénz nélkül huh...az mindenhova kell...így félnék h. nem lenne mit enni,tehát tudnám h. mi fog rám várni:1.éhezés:"D

Lopni nem lennék képes...lehet füvet ennék...az ingyen van:( MÉG....:D

De mind ezek ellenére megtenném!:)

2011. ápr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Engem vonzanak az ilyen dolgok nagyon már régóta :) Talán belevágnék, de nem egyedül az biztos.


19l

2011. ápr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nyelvtudás nélkül biztosan nem mennék.
2011. ápr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

A fél világot bejártam!!!


Fillérekből és nyelvtudás nélkül.

Én vagyok rá az élő bizonyíték, hogy lehet így is.


...és mindig szállodában, vagy apartmanban laktam.


(E nyarat pl. a tengerparton fogom eltölteni az Adriánál

és egy szót sem tudok sem horvátul, sem olaszul.)

2011. ápr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!