Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy világgá...

Volt már olyan, hogy világgá akartatok menni?

Figyelt kérdés
Szeretnék új életet kezdeni külföldön, de nincs rá elég pénzem.Mit tegyek?
2010. jan. 29. 18:34
 1/9 anonim válasza:
Nagyn sokszor,legszívesebben bepakolnék egy bőröndbe és nekiindulnék a világnak..
2010. jan. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sokszor persze... Most is mennék, összepakolnék 1-2 bőröndbe és kimennék Angliába aztán lesz ami lesz... Sajnos nincs elég kezdőtőkém :( Utálom ezt az országot, meg mindent itt.
2010. jan. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy többen is így vannak ezzel.Nekem is elegem van itt mindenből és újra szeretnék kezdeni mindent.
2010. jan. 29. 19:57
 4/9 anonim ***** válasza:
Utoljára ötévesen. Azóta nem világgá, hanem egy konkrét helyre akarok menni, ami történetesen nem Magyarországon van.
2010. jan. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Én megtettem!!!

Elegem volt abból hogy mindig az engedelmeskedö kislány vagyok. Aztán eldöntöttem hogy kimegyek külföldre. (az országot nem mondom nehogy rámismerjen valaki)

18 évesen indultam el, az ösztöndijamat tettem félre, vettem repjegyet és pá. Most 20 éves vok, van barátom itt, munkám, meg persze a nyelvet tanulom.


Gyüjts pénzt ha világgá akarsz menni. Elöször nézz egy olyan munkát ami fizeti az utadat is! Aztán mehetsz.

2010. jan. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Igen, szinte minden nap erre gondolok! Eddig csak pestig jutottam! :-(

Nekem sincs elég pénzem ehhez, 2. Ha itthon sem találom fel magam, akkor külföldön mire mennék?

2010. jan. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2. Ha itthon sem találom fel magam, akkor külföldön mire mennék?


Pont, hogy ott sokkal könyebb! Legalábbis Angliában egyszerű(bb) munkát találni. Persze csak ha beszéled a nyelvet.


A 20éves válaszolóra biztos ráismernének ha leírná az országot :D

2010. jan. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem jól megy az angol és német is,és szívesen kimennék dolgozni,bármit elvállalnék csak legyen vmi!
2010. jan. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én is sokszor terveztem, egyszer meg is teszem.. én Új-Zélandot/Ausztráliát néztem ki vagy pedig Anglia jöhet még szóba.. Először viszont szeretnék annyi pénzt összeszedni, hogyha két évig nem jön össze semmi kinnt, akkor se legyek meglőve.
2010. jan. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!