Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit dolgoztok külföldön?

Mit dolgoztok külföldön?

Figyelt kérdés
Elsősorban tapasztalatokra és véleményekre vagyok kiváncsi. Hol éltek, milyen ott az élet, mennyi a fizetésetek stb.. Köszönöm a válaszokat és légyszi a főkérdésre is válaszoljatok. Normális válaszokat várok . Köszönöm
2011. aug. 27. 20:52
 1/6 anonim válasza:
0%
dubajozok és jól keresek élvezem is :)
2011. aug. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
mi közöd hozzá...
2011. aug. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Londonban élek, az informatika területén dolgozom, de amikor kijöttem akkor 6 hónapig konyhai kisegítőként dolgoztam, mivel nem volt annyi tartalékom, időm hogy a szakmámban tudjak elhelyezkedni. Amíg konyhai kisegítőként dolgoztam, addig a minimálbért kerestem.(bruttó 5,93/óra, havi szinten olyan 850-900 fontot kerestem.) Most egy informatikai cégnél dolgozom, hibajavításokat, telepítéseket végzek, rendszerfelügyelettel, web-programozással foglalkozom(nagyrészt webprogramozás a feladatom) ezért jelenleg nettó 1475 fontot kapok és 28 nap fizetett szabadságot.
2011. aug. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

21:33


És ez a ~1500 fontos fizetés milyen szintűnek számít arrafelé? Csak mert én is gondolkodom mostanában külföldi tapasztalatszerzésen, de ez egy kicsit soványnak tűnik, főleg ha igaz amit az angliai lakhatási költségekről hallottam. Átszámoltam és most itthon alig kevesebb a nettóm.

2011. aug. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az első két válaszolót nem kommentálom, mert maguk is tudják, hogy bunkóság amit csinálnak. A 3. válaszolónak nagyon szépen köszönöm a segítséget.
2011. aug. 28. 10:05
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

22:56!


Szerintem nem egy rossz fizetés ez, mivel még nincs az informatikán belül angliai tapasztalatom, ezért nagyon is jó ez a fizu. Ha már 2-3 évet lehúztam itt, akkor simán meg lehet keresni a 2000-2500 fontot is. Ha pedig valami speciális tudás is van mellette akkor még többet is.


Én kellemesen kijövök ebből a pénzből.


Szállás: egyszemélyes, saját fürdőszobás szobát bérlek: 420 font/hó

Bevásárlás: 90-120 font/hó

Közlekedés: 120 font/hó

Szórakozás: 75-150 font/hó

mobiltelefon előfizetés: 19,90 font/hó


Az a tapasztatom, hogy az angol cégeknek ilyen pozicióban kell az angliai referencia, és ameddig ez nincs, addig is van esély a munkára, csak éppen az itteni pályakezdők fizetéséért. Viszont nagyon hamar el lehet érni egy jobb színvonalat.

2011. aug. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!