Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Viszlat wizzair, segitene valaki?

Viszlat wizzair, segitene valaki?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy Finnorszagba koltozom, eddig ugy volt,hogy wizzairrel kb 3havonta haza tudok jonni a szuleim meglatogatni, penzt adni nekik stb. Mert ottani bankbol ittenibe utalni,hat eleg szep summat legombolnanak. De ahogy nezem a pelikan.hu szerint a wizz volt az egyetlen,ami inditott budapestrol fapados jaratot helsinkibe vagy turkuba, vagy ugy egyaltalan Finnorszagba. Nezegettem, hogy erdemes lenne atszallni mondjuk Becsben, de nincs ertelme,mert onnan is csak finnair megy, meg a nemzeti legitarsasguk,ami kb azonos ar. Azaz itthonrol csak malevval vagy finnairral tudok menni. Abban nem remenykedem,hogy a wizz ujra indit jaratokat,mert eddigi tapasztalataim szerint,ahol nagyon megfogyatkoztak,ott nem is indult tobb...vegleg bezart a bazar, +egy ismerosom emlitette, hogy kiutaltak oket,vagy valami hasonlo. Ti hogy oldanatok meg a kozlekedest? Ja es nem vagyok szarrago, de egyetem mellett dolgozom szoval, meg nem tudok kifizetni egy normal jegyarat anelkul,hogy ne erezzem meg a penz hianyat.
2011. szept. 22. 12:58
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Ez pont a fapadosoknal van igy, szerintem a "normal" gepeknel nem,de azokkal meg en nem vagyok "sajnos" tapasztalt. De eddig akarhanyszor neztem az arakat,mindig valtozatlanok voltak,aztan lehet az is csak veletlen.
2011. szept. 22. 15:41
 12/18 anonim ***** válasza:
nagyon sajnalom, ez egy eleg sz@r helyzet, tudom, hogy jobb lenne kozvetlen jarat, de csak malevval vagy finna -val tudsz menni ez tutko. Az atszallas dragabb sokszor mint ha malevval mennel pl, es persze rengeteg ido. Egyebkent most neztem repulojegyet malevval novemberben helsinkibe, oda vissza 50 korul van. En Londonba Jovok nagyon sokat es hidd el neha a fapados sem olcsobb sot! Persze attol is fugg mikor foglalod. De ahogy irtad, 3 havonta ha jonnel, akkor 3 honapra elore tudsz foglalni, es a malevval is olcsobb ha mar fapados kilove. Sajnalom.
2011. szept. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Mindekinek koszonom. Utolso koszonom szepen,nagyon kedves vagy, hogy igy aterzed a problemam...:) Igen,kozben osztottam szoroztam, talan meglehetne fele annyibol oldani neha atszallassal,ha nem kell sokat varnom, persze csak akkor ha jo elore foglalok,sajnos fapadosoknal azt tapasztaltam,hogy nem mindig eleg, ha 2-3honappal elore foglalunk, legutobb 4honappal elotte foglaltam es 30ezerbol mentem oda-vissza,akkor mar a malev 50ezerert jobban megeri,foleg,hogy nekem meg at is kellene szallni, ez esetben most 60ezer lett volna fapadossal +tobb stressz. Na majd meglatom,hogy hogy lesz.
2011. szept. 22. 20:25
 14/18 A kérdező kommentje:
Egyebkent azt megtudna valaki mondani,hogy a "normal" repjegyeknel is ugy van,mint a fapadosnal? Tehat, nagyon nagy kulonbsegek tudnak lenni naprol napra az araknal? Mert ugy hallottam ott nem,nezegettem mar,de eddig meg nem tapasztaltam ezt, es azert ha lehet mindennap nem figyelgetnem szorgosan,ha azok allandoak.
2011. szept. 22. 20:26
 15/18 anonim ***** válasza:
47%
Nem,normál légitársaságoknál fix ár van.Akkorlehet olcsóbb,ha utazási irodánál veszed meg,mert azok kedvezményt kapnak,aminek egy részét továbbadják neked.
2011. szept. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Oh,akkor lehet ott erdemes nezelodnom? Kosoznom.
2011. szept. 23. 11:16
 17/18 anonim ***** válasza:

A Malév és a Finnair árak is változnak. Nincs fix ár. Pl. már most karácsony környékére nagyon drágák a jegyek.

Ha Finnországban élsz, akkor nézd meg minden nap a www.ebookers.fi oldalt. (lennot, Malévin erikoishinnat). Itt lehet foglalni olcsó jegyeket. A malév oldalán is gyakran vannak akciók.

A másik meg, hogy a hullut päivä idejében (Stockmanban) lehet vásárolni kedvezményes repjegyeket Budapestre. Én soha nem mentem Wizzairel mert mindig sikerült megvennem a kedvezményes jegyet Malévra vagy Finnairre. (Finn fizetés mellett annyira nem is vészesek az árak)

2011. szept. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Olcsóbb átszállások:


Helsinki-Stockholm-Budapest

93€ norwegian.com


Helsinki-Varsó-Bp LOT

23.482,00 Ft


Helsinki-Malmö-Bp norwegian+wizzair

2011. szept. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!