Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szeretnék a barátommal egy...

Szeretnék a barátommal egy évre Angliába menni dolgozni. Hol kezdjünk hozzá?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék tapasztalatokra, hogy tudnék Angliába menni dolgozni, milyen munkákat keresnek kint? Én angol szakon vagyok, de ezzel a seggemet kitörölhetem, szakmám nincs. Főleg nyelvtanulás- és tapasztalatszerzés lenne a cél. Én szívesen lennék pultos. Hol tudok ilyen munkákat keresni?
2011. okt. 3. 17:49
1 2
 11/14 anonim válasza:

Kedves Utolsó!


Melyik városban élsz, hohgy azt mondod, hogy munka nem sok van?

2012. dec. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Newcastleben, de tök mindegy, máshol sincs sok munka. harminc éve nem volt akkora a munkanélküliség, mint most.
2012. dec. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Értem, hát nem tudom, hogy kevés e a munka vagy sem, de szó szerint zaklatnak, pedig csak pár darab cv-t dobáltam szét pár hónapja amikor kijöttem, 2napra rá dolgoztam is, de azóta hívogatnak, sokszor ugyanonnan... Meg van egy másik meló, ott pedig interjú nélkül már szerződés és szinte könyörögnek, hogy dolgozz, mert munka van, de emberük alig..
2012. dec. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Utolsó voltam! Szóval aki akar az dolgozhat, én nem látom, hogy ne lenne munka! Szerintem itt a munkanélküliség az a lustaságból fakad.. Ez az én véleményem, 90% jobban elvan otthon, mert segélyből is meg lehet élni, és a kétkezű munka már nem jó nekik! A maradék 10% pedig valóban nem talál melót, de költözni már nem akar azokból a kis városokból máshová!
2012. dec. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!