Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalatokkal...

Milyen tapasztalatokkal rendelkeztek Angliáról?

Figyelt kérdés
Ebben a félévben befejezem az egyetemet. Komolyan gondolkozom rajta, hogy utána kiköltözzek Angliába egy időre. Dolgozni, és elsősorban tapasztalatot szerezni, nyelvet tanulni. Aki átélt ilyet milyen tapasztalatokkal rendelkezik? Hogyan érdemes belevágni, bármilyen ötlet, tanács érdekel! Köszönöm szépen!
2011. okt. 17. 13:39
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
3 nálam duplán veszélyfaktor hogy ez egyik angol csapatnak fanatikus szurkolója vagyok, már kamaszkorom óta! Ott lenni " tűzközelben" belegondolni is félelmetes..
2011. okt. 17. 21:07
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem meglep amit az egyik író írt,hogy alig esik.

Én 6 éve élek kint,és az elmúlt 6 év alatt többször áztam el,mint az elmúlt 32 évem alatt.

Az angolok is szoktak viccet csinálni az időjárásból.

Ahogy mondják:"Télen azért esik,mert tél van.Nyáron azért esik mert nyár van.Idén nyáron is jó ha volt összességében 1-2 hét kellemesen jó idő.Mivel én közel lakom a tengerparthoz,így a szél állandó..

Magyar bolt sincs mindenhol,és bizony az angol kaja borzalmas.A sütemények vagy nagyon édes(szinte már ehetetlenül édes) vagy semmi íze nincs.Bár a főzést megoldjuk,mert mi főzünk.

Azt hogy az angolok kedvesek..Nos vannak köztük kedvesek is,ahogy otthon a magyarok között is vannak kedves emberek.De vannak itt is igazi parasztok,bunkók,és a többség annyira buta hogy az már fáj!

Vannak dolgok amit még 6 év után sem tudtam megszokni.

-angol időjárás

- ehetetlen felvágottak

- gyerekpóráz

- ordítozó,hisztis,akaratos,neveletlen kölykök..


Kedves kérdező-

Én egy munkaközvetítő cégnél dolgozom.

Tanácsolom,hogyha jó diplomád van,és idővel abban szeretnél dolgozni,akkor honosítsd.Nyelvvizsga papírt nem fognak kérni tőled(de ha van akkor jó) a lényeg a jó kommunikáció.

Voltaképpen jó angol tudás,talpraesettség,és az adott munkához való gyakorlat ami számít.Ha ezek megvannak akkor nyert ügyed van.

De tudnod kell,hogy itt sincs kolbászból a kerítés,és ma már egyre nehezebb állást szerezni.Túl sok a jelentkező,és minden nap egyre többen keresnek állást.(angolok is)

Csak megjegyzem,hogy a válság óta egy új törvény lépett életbe Angliába(ha jól tudom Amerikában is)

Minden munkánál elsősorban az ország állampolgárait kell alkalmazni.Ha nincs olyan jelentkező akkor jöhetnek a vendégmunkások.Ezért elsősorban az angolok esélyesek állásra,de ha megvan minden ami kel a munkához,akkor neked is van esélyed..

sok sikert

2011. okt. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
köszi az őszinte véleményt!
2011. okt. 18. 21:36
 14/15 anonim ***** válasza:
Kérdezném az egyik válaszolót, aki munkaerő közvetítőnél dolgozik. Hol dolgozol? Melyik városban? Tudnál nekem 1-2 információval szolgálni a munkakeresésről privátban? Köszönöm előre is!!!
2011. nov. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

tegnap 19:45-nek.

Wiltshire megyében dolgozom..Milyen infóra lenne szükséged??

2011. nov. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!