Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » én ukrajnába utaznék kérdés:...

én ukrajnába utaznék kérdés: 11 napra mennyi valuta kell hogy át léphessem a határt?

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 01:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Magához a határátlépéshez nem kell semmilyen pénz, de az ukrán határőrök el szoktak kérni 100-200 forintot és akkor nem ellenőriznek annyi ideig.


Ha kapsz 1 papírt amin be kell jelenteni, hogy milyen értékek vannak nálad, ne felejtsd el felírni, hogy hány forint van nálad, Ukrajnában valutának számít, mert különben a Magyarországra visszatérésnél elkobozhatják tőled az összes forintodat!


Azt nemtudom, hogy még Magyarországon vagy Ukrajnában érdemesebb hrivnyát váltani, de szerintem Ukrajnában.


Elég olcsó ország, hacsak nem akarsz luxus körülményeket és megelégedsz valami falusi szállással, akkor nem hiszem, hogy 10ezer forintnál több kéne.

2011. nov. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. nov. 9. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!