Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » New York vagy London? Esetleg...

New York vagy London? Esetleg Ausztrália? Hová érdemes költözni, melyik a jobb hely és miért? Vélemények?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy hol szeretnék élni.

Régen mindig New York volt az álmom, aztán jött London. Mellesleg Ausztrália is tervbe van :)) New Yorkról azért mondtam le, mert megijedtem, hogy mik történnek ott és ugye volt a szeptember 11es dolog is...

Viszont Londont NY-hez képest unalmasnak tartom.

Még egyik helyen sem jártam hozzá kell tennem. Nem tudom melyik lenne nekem a megfelelő.

Kérlek ne szóljatok le, hogy mit szerencsétlenkedek emiatt :) Azért lenne fontos nekem, mert szükségem van egy célra. Ha nincs meg a cél, hogy mi miatt küzdjek akkor nem csinálok semmit és a tanulás se érdekel... sajnos ilyen vagyok.

Fontos lenne, hogy legyen miért akarnom ezt az egészet, de nem tudok dönteni :)


Mit tudtok mondani a városokról, szerintetek melyik a jobb? Hogyan döntsek?


Köszönöm :))


2009. máj. 17. 02:02
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
Londont leszólni nagy hiba!Imádom azt a várost!Csodlatos!A piros buszok,feketete taxik..az egésznek hangulata van.Ott is sokféle ember él,viszont egytől egyik mosolyognak rád (nem vicc),én is teljesen el voltam képedve.Volt aki a buszon átadta a helyét..egyszóval imádom azt a helyet.Ja és koszosnak egyáltalán nem mondanám..
2012. jan. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet a Londont leszólóval, és veled sem, kedves kérdező.

London legalább annyira pörgős, mint NYC, de szerintem sokkal egyedibb is. London sokkal nagyobb területen fekszik, nem annyira zsúfolt, hatalmas kertvárosokkal.

És szerintem az angol egy elég barátságos nép. A város tele van parkokkal, jó a közlekedés, és rendkívül multikulturális. Ráadásul közel is van, és a UK EU-tag, így könnyebb kijutni.

2012. aug. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Lomdon mellett vannak ismerőseim ki vannak békülve Angliával, de oda sem vannak érte. Amerikában, New Yersey-ben vannak, megvannak, ők szeretik. Ciprusi ismerősöknek honvágya van nagyon, az ottani ételt már nem bírják. Hollandiában van a bátyám, van pénz, de az időjárás nem a legjobb. Normandiai ismerősök délebbre költöznének országukon belül, de ott meg bűnözés van, ezért inkább elviselik az esőt. Én Ausztráliába készülök egyetemre, ez a világ legjobb helye, aki vitatja, nem márt ott és nem tudja, vagy csak hazudik. :D Nagyon messze van, drága a kijutás, de onnantól kezdve hogy ez a világ legjobb helye, nem tud érdekelni pár kis negatívum. Nem vagyok ugyanakkor elfogult, csak igazam van. :) Ausztrália 4ever! :D
2013. jan. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 szandyi válasza:
En Londonban lakom mar 4 eve , es nagyon szeretem , 4 . zonaban vagyunk kertvaros jellegu , ha kimozdulni van kedvunk az Oxford st megunhatatlan, es az ejszakai elet az fantasztikus :) Bar kezd elfajulni itt is 13-14 evesek hatalmas magassarkuban miniszoknyaban..sorolhatnam. Minden almom egyszer New Yorkba eljutni , de nagyon draga , Ausztralia pedig meg dragabb es meg messzebb van :D Szerintem neten olvasgass velemenyeket , tapasztalatokat, kepeket nezz amikbe beleszeretsz, akkor kialakul ,bar most latom 2009ben raktad fel ezt a kerdest, szoval lehet mar a New York i parkokban elvezed a tavaszt :) *.*
2013. ápr. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!