Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mik az álom úti céljaitok és...

Mik az álom úti céljaitok és miért? Volt, amelyik megvalósult? Milyen volt?

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A realitást is szemelött tartva,nekem Zakinthos az álom utazás .Óriás teknőst szeretnék lefotózni,esetleg együtt úszni vele.Egy kis szerencsével fókát is láthatnék,fürdenék azon a híres hajóroncsos strandon.

Kréta és Egyiptom már megvalósult.Krétán fürödtem a Vai strandon,láttam a Minosi palota romjait .Egyiptomban búvárkodtam a korallok között és ráját,bohoc halat és egyéb csodát láthattam.

2012. jan. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Maldív volt és marad is az álom úticélom. Már többször voltam, de még nagyon sokszor el akarok oda jutni. Álomszép hely.
2012. jan. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem Costa Roca. Zip-line, szörfözés, majmok, vízesés alatt fürdés, túrázás, hot-spring, vulkán. Gyönyörű :)


A másik álmom már megvalósult. Az egy USA körút volt. Kb mindent megnéztünk ami érdekelt. :) 2 hónapot voltunk kinnt.

2012. márc. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Izlandi körút, ami megvalósult. Norvégia teljes hosszában. És még feljebb a Siptzbergák, norvégul Svalbard. Csak jegesmedvét nem láttam közelről, azt mondták, jobb is így.

Az Iguacu még hátra van.

És még hányat lehetne sorolni.

2012. márc. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

USA-utazás.

Nagyrészt most nyáron megvalósul. :) Nem jutok el mindenhova, ami érdekel (ez lehetetlen is lenne, egyszerre legalábbis mindenképp), de rengeteg helyre.

2012. márc. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jelenleg Berlin, bár ez nem olyan elérhetetlen cél, úgy érzem.

Amint odaköltözök, valami egzotikusabb helyre fogok vágyni valószínűleg... pl. a Kajmán-szigetekre, vagy a Maldív-szigetekre. :)

2012. márc. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!