Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Malév feladandó poggyász...

Malév feladandó poggyász tartalma?

Figyelt kérdés

Nemsoká utazok velük Angliába, saját fogyasztásra szánt kolbászt is csomagolnék. Eddig még csak fapadossal repültem, ott nem szóltak érte. Itt elveszik?

Valamint olvastam, hogy a nagy poggyász nem tartalmazhat gyógyszert és ékszert. Ez mennyire valós? Ha a kézibe teszem, nem kötnek bele, hogy nincsenek meg a gyógyszerek dobozai?


2012. febr. 3. 01:02
 1/8 anonim ***** válasza:

" nagy poggyász nem tartalmazhat gyógyszert és ékszert. Ez mennyire valós?"

Ez nagyon valós..Ugyanis nem vállalnak felelősséget érte,ha eltűnik.Ezért inkább tedd a kézipoggyászba.Gyógyszerért sem szólnak ha nem nagy mennyiségben viszel ki.

A kolbásszal sem lesz gondod.Csak csomagold be jól,hogy a ruháid ne vegyék át a kolbász szagát..

2012. febr. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Azt hittem van valami más oka is, de akkor oké.. A kolbit meg persze jól be szoktam csomagolni. :)
2012. febr. 3. 02:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Malevval mar nem utazol sehova.
2012. febr. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Sajnos igen...A malév reggel 6:00-tól beszűnt!
2012. febr. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát, asszem itthon maradsz.
2012. febr. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát kérdező,neked nincs szerencséd.


" A Malév Zrt. sajtóközleménye



2012. február 3-án 06:00 órakor leállt a Malév


Az Igazgatóság döntése alapján a kár minimalizálása érdekében elrendeli a magyar nemzeti légitársaság üzemszerű működésének beszüntetését. Ennek értelmében február 3-án 06:00 órától, 66 évnyi csaknem folyamatos működés után, nem szállnak fel Malév repülőgépek."


Hát ez szívás..Ráadásul a jegyek árát sem kapja vissza senki,mert elkönyvelik veszteséges befektetésnek.

2012. febr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ma 22:40 vagyok..

Tévedtem..vissza tudod szerezni a jegy árát..

Itt link ..olvasd el,hogyan.

[link]

2012. febr. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, maradok a popómon. :( Sajnálom is, és fel is dühít, mert a leállás előtt 12 órával még biztosra mondták, hogy nem törölnek járatokat. De hát ez van..
2012. febr. 4. 01:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!