Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen vonalon lehet elindulni...

Milyen vonalon lehet elindulni, ha valaki külfödön szeretne munkát vállalni?

Figyelt kérdés
Konkrét ötlet nincs, a célom, hogy találjak valami melót külföldön, egyelőre nincs kikötés, hogy milyent. Vannak oldalak, ahol megbízható hirdetéseket olvashatom, vagy hogy lehet ebbe belevágni ?
2012. febr. 8. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Van nyelvtudásod, és használható szakmád?

Ezek hiányában esélytelen.

2012. febr. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Angol nyelvtudás, szakma sajnos nincs. Az elsődleges cél a kijutás lenne, kezdésnek szinte bármit elvállalnék.
2012. febr. 8. 16:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyárakban, vagy szállodákban takarítani érdemes lehet megpróbálni, esetleg konyhai kisegítés, mosogatás. Én most kezdek egy új helyen itt Londonba, és pár napja még kerestek konyhai kisegítőt. Persze ehhez itt kell lenni hogy interjúkra tudj menni, mi is meló nélkül jöttünk ki, és itt találtunk munkát. Ez viszont induló tőke, vagy kinti rokon/barát nélkül akiknél tudsz lakni lehetetlen.
2012. febr. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nos igen, ez a problémám nekem is... Valamennyi indulótőke még csak-csak lenne, de nincs benne partner egyelőre és így nem merek nekiindulni a nagyvilágnak.
2012. febr. 8. 17:33
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha van kedved, leírhatnád, hogy mit csinálsz ott és hogy sikerült kijutnod...
2012. febr. 8. 17:42
 6/6 anonim ***** válasza:

Recepciós vagyok egy szállodában, de hónap végén kezdek bármixerként egy étterem/bárban.


A történet egyszerű: Volt egy kis kezdőtőkénk, felültünk a repülőre, 2 napig hostelben laktunk, onnan sikerült kivennünk egy szobát, majd 1 hét múlva szerencsésen dolgoztam is. Jártam a helyeket az önéletrajzzal, és így találtam ezt a Hotelt, ami a megint csak szerencsés, hogy 10 perc sétára van tőlünk. Barátnőm szobalány egy másik helyen, itteni ügynökségen keresztül találta, de később szeretne az e.ü. diplomájával elhelyezkedni.

2012. febr. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!