Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Lakosztályokat miért nem...

Lakosztályokat miért nem lehet lefoglalni sehol?

Figyelt kérdés

Egy hotelnél (vagy a booking.com-hoz hasonló oldalaknál) sincs feltűntetve, hogy lenne még (akár egy évre előre is!) szabad lakosztály. Ha nagy szerencsénk van, találhatunk holmi junior lakosztályokat, de ez a maximum.


Több évvel előre kell lefoglalni, vagy más módja van, hogy megszállhassunk egy-egy ilyen extra nagy, fényűző szobá(k)ban?


2012. márc. 28. 14:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Miért nem lehetne? Most indítottam egy próafoglalást a Kempinskibe, az elnöki lakosztályba egy távolabbi időpontra. (őszre)

Enged továbblépni a személyes adatok ls a hitelkátyaszám megadásához.

Amúgy nem a bookin.com és hasonló közvetítőoldalakon kell, hanem a szálloda saját weboldalán. Lehet, hogy üzletpolitikai szempontból csak közvetlenül értékesítik ezeket, és nem közvetítőkön keresztül. Vagy telefonon kell előzetesen érdeklődni.

2012. ápr. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

:) Ez nem neked szólt, hanem az előtted irkáló faragatlan bunkónak. Remélem látja, hogy így is lehet kommentelni, nem csak az ő alpári lekezelő stílusában.


Tőled viszont még azt kérdezném, hogy akciót is remélsz a Kempinskitől, vagy csak foglalni szeretnél?

2012. ápr. 27. 13:44
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem akarok én sem akciót, sem foglalást, csak kiváncsi voltam arra, hogy ad-e lehetőséget lefoglalni, azaz kéri a személyes adatokat, vagy kiírja, hogy nincs szabad szoba az adott időpontra az említett kategóriára, vagy pedig tényleg tudok foglalni szobát.
2012. ápr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Itt találsz lakosztályokat: [link]
2013. jan. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Azért józan paraszti ésszel belegondolva azért nem, mert ez nem olyan szolgáltatás, ami tömegigényeket elégít ki, hanem egy exlúzív dolog, így nem abból áll a foglalás, hogy dátum, létszám, szobatípus kiválaszt és a BOOKING gomb megnyom.

Ilyen szobába, egy Kempinskibe, Bill Clinton, Madonna, Bill Gates szintű vendégek jönnek, a maguk extra kívánságával. (pl. állat bevitele, étel bevitele külső étteremből, szoba előtt álló testőrök, külön lift, hogy ne találkozzanak rajongókkal, vagy ellenségekkel, és minden egyéb elképzelhető extra, amiért a pénzes vengégek szívesen fizetnek felárat) Ezeket viszont nem lehet a booking.com-on elintézni. Na meg az ilyen szobákat foglaló vendégek között több lehet a visszatérő, mint a többi szobakategóriában, így nem a beesőkre építenek, minta booking.com.


A másik ok meg az, hogy egy drága szobán túl nagy lenne a jutalék, ami a booking.com megkap, a drága szobákat meg nélküle is el lehet adni!

2013. jan. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Talán még akció is van, ha éppen egyetlenegy VIP vendég sincsen. :)

Egyszer egy egycsillagos (közös zuhanyzó, a szobában csak vízcsap) és 0,5 csillagos (vízcsap sincs a szobában) :) munkásszállón voltam, ahol volt egy VIP (3 csillagos lakosztály) részleg, és holtszezonra való tekintettel azonnali foglalásra odaadták féláron!

Le volt foglalva az egycsillagos, és amikor odaértem, a portás említette, hogy most hétvégén féláron kivehetem a "lakosztályt". Én meg lecsaptam rá.

Bár nem igazi lakosztály, mert minibár és szobapincér sem volt, csak tévé, zuhanyzó, talán még hűtő, és nappali szoba kanapéval a háló mellett. De mivel két helyiséges, ezért lakosztálynak tekinthető.

2013. jan. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!