Kezdőoldal » Utazás » Európa » Külföldi idénymunkát szeretnék...

Külföldi idénymunkát szeretnék a nyárra, valakinek tapasztalata, referenciája?

Figyelt kérdés
animátorkodásra gondoltam, de akár szobalány,recepciós, vagy felszolgálói mnka is érdekelne. olaszul és angolul beszélek, így valamilyen ilyen területen. valakinek tapasztalata, tudtok jó közvetítőket vagy tanácsokat?
2011. ápr. 15. 14:56
 1/7 A kérdező kommentje:
persze az eladói munkát is elvállalnám, de azért gondoltam animátorkodásra elsősorban, mert a szállás úgy biztosított.
2011. ápr. 15. 14:57
 2/7 anonim ***** válasza:
Te már többször írtál ehhez hasonló kérdést,mert én írtam is neked...Idénymunkát vagy ismerősökön keresztül (ahogy én is szereztem az eladói/raktárosi melómat) vagy a neten keresgélsz..
2011. ápr. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

igen, köszi a választ, de még mindig nincs ismerősöm sehol külföldön, és a baráti körömből sem megy ki senki.

a kérdést meg pont azért tettem fel,hogy melyik cégnél vagy közvetítő irodánál keresgéljek, mert így a neten pláne egy lánynak elég necces az üres ígéretekbe beleugrania és kiutaznia egy idegen országba egyedül. ezért vmi már bevált, megbízható forrást keresnék.

2011. ápr. 15. 18:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát én itt kérdezgetek mindenkit a munkaközvetítőkről de nem segít senki,pedig minden második ember itt azt mondja h én Németből én meg Kanadából ill. Angliából írok,de ha megkérdem hogy tudtál kimenni,eltűnnek..
2011. ápr. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ma 15:57

Én Angliában élek.De hiába írom meg,hogy jutottam ki az én történetem nem sokat fog segíteni..Mondhatnék munkalehetőségeket is ,de mivel szinte mindenki Londonba akar menni,így teljesen felesleges.

Bár a tapasztalatom azt mutatja,hogyha valaki nagyon jól tud angolul akkor az nyugodtan megpróbálhatja egyénileg a kiutazást,és munkát kereshet itt kint,mert fog állást kapni..Ha én jól tudnék angolul válogathatnék a melókban,de nem tudok annyira,és elég nyuszi is vagyok..

Hiába írnék pár munkaközvetítőt,azokat csakis itt találod meg.Megbízhatóak,ingyenesek,de csak itt tudsz intézkedni ..

2011. ápr. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én Németországba szeretnék kimenni,de senki nem tud olyan munkaközvetítőt mondani aki nem ver át,pedig biztos vannak.Egyébként tévedsz,engem érdekelne hogy te pl. hogy mentél ki nem a legjobb nyelvtudással!
2011. ápr. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ma 17:42

megint én vagyok..Mint írtam az én történetem nem sok segítség lenne.De elmondhatom.Semmi nyelvtudással jöttem ki,de nekem már ki volt kövezve az út.Én a párom után jöttem ki.Ő már egy ideje kint volt,és mire én indultam útnak,addigra már kibérelt egy megfelelő lakást,és minden megvolt ami kellett.Rész munkát is úgy szereztem,hogy a párom angol barátja intézte el...Ezért is írtam,hogy az én történetem nem segít,mert kevesen vannak akik így jutnak ki.

2011. ápr. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!