Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen autó a suzuki?

Milyen autó a suzuki?

Figyelt kérdés
2009. jún. 27. 14:32
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
66%

Nem tudom hogy miért akarja mindenki összetörni az autóját bármilyen autóban meg lehet halni.

De motort még véletlenül se vegyen senki mert ott semmi nem véd. Vegyetek tankot annak jó a töréstesztje!

2010. márc. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim válasza:
Alapvetően nincs vele baj, 80ig jól gyorsul, csak halál félelmem van benne egy kanyarban egy előzésnél, autópályán. Idegesít hogy pályán jobbra nézek és csak kerekeket látok (kamionkerekeket)
2010. márc. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
12%
Nekem 2003-as (még régi típusú) 16szelepes Suzuki Swift Sedan-om van. 24ezer Km volt benne amióta hajtom, most van benne 74ezer. Nagyon meg vagyok vele elégedve, és amióta megvan még soha nem hagyott cseben. A Suzuki kicsit gyengébb magyar köntöseben elérhetővé teszi a MINŐSÉGI motorokkal ellátott japán autókat. A régi swift kasztni tényleg nem valami jó, viszont a motorjuk kifogástalan, és nagyon keveset fogyaszt. Nem azt mondom hogy mindenki Suzukit vegyen, viszont bőségesen kevesebb bennük a hibaforrás mint pl. Volkswagen-ekben vagy az Opelekben. A francia és olasz autókról meg nem is teszek említést... azok a legalja... a Suzuki tőlük klasszisokkal jobb.
2010. ápr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
Nekem egy 1999-es swiftem van és nem olyan rossz. Tele van extrákkal(e.ablak,e.tükör, légkondi) kis motorja van kis fogyasztás és igaz már 11 éves de nincs semmi baja. Kezdő autónak tökéletes. Tanuló vagyok és nincs jobbra pénzem. Apumnak van egy Toledoja és hát annak van bőven baja főleg az elektronikával. Persze minőségileg sokkkal jobb de azért a suzuki sem elviselhetetlenül rossz. :)
2010. máj. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:

Szerintem nézz körül a neten más kocsi iránt! :)

pl. épp most az újságba láttam egy Ignis-t 1.2m ft-ért és 307-est 1.1 m ft-ért és inkább én a 307-est választanám ;)

2010. jún. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
Nekünk van egy régi 10 éves swiftünk. Én nagyon rühellem, de a 10 év alatt semmi baja nem volt és használtuk rendesen! Az új swiften tanultam vezetni meg egyik ismerősömnek is az van azt dícsérik. + olcsó, és annál az új dévónál jobb is! :D
2010. okt. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
XD A Peugeot az egy remek márka a Renault-al és a Citroen-el 1ütt! FRANCIA AUTÓK 1-től 1-ig szar fos semmire nem való ganyék! Apám mestervizsgás autószerelő és az Ő elmodása szerint a francia autókban szériák szerint mindíg ugyanaz szarik be. Számunkra egyetlen előnyük, hogy sokat kell javítani! Az pedig nekünk lóvé! XD
2010. okt. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
Egyet értek az előttem szólóval.A Francia autókat kerülni kell. Kezdő autó elektronikás vagyok ,de járt már nálunk jó pár francia kocsi és mindegyik trutyi volt. Behozták h nem mennek a hátsó elektromos ablakok de ahogy beért a műhelybe működtek:D meg a kilóméter óra 160 nál elszállt. Jó persze lehet h egyedi eset de sokan mondták h nem túl jó autók.
2010. okt. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:

Nekem új swiftem van.

Alap 1.3 gc.

Kicsit turbózva.Most jár 170 lóerönél.De a fogyasztása még most is 10 liter alatt van !!!!

A töréstesztje kiválló! Kipróbáltam...:D

2000-2200-as autóig bármivel kiállok gyorsulni,a tét a slusszkulcs!! Eddig 1 vesztes mert rá vállalkozni,egy 1800-as BMW-vel.A BMW-t már el is adtam azóta.:DD

Tehát akárki,aki szídja a suzukit,az egy I.dióta.

Foggalma sincs milyen jó autó!! Stabil,keveset eszik,jól megy.Eredeti állapotban 5 liter 100-on.:-/

Ha bárki kételkedik,jöjjön,és dobja be a sluszkulcsát...!!

2011. márc. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:

Előnyei: olcsó alkatrész árak,kevés fogyasztás,használtpiacon jó állapotúakat lehet kapni pár százezerért.

Hátrányai: nem a kényelméről híres, régi swifteknél a könnyű súly miatt nehéz velük megállni,használt autó piacon nehéz őket eladni mert szinte minden sarkon van egy eladó. (első szériás swiftekről írtam).

2011. márc. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!