Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen autó a suzuki?

Milyen autó a suzuki?

Figyelt kérdés
2009. jún. 27. 14:32
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
54%

Esztergomi...


Utolsónak:

Ha nem tudna gyorsulni, akkor csak állna... Javíts ki, ha tévedek...


Akiknek Suzukija van, általában szereti. Nálunk a családban a tesómnak van, rajta kívül a barátomnak. A tesóm semmi pénzért nem venne mást, mert nem kell szervizbe hordania, a barátom viszont azt mondja, tök utálja, ha kiszáll az én kocsimból, mert akkor olyan műanyagnak tűnik....


Én magam részéről nem vennék.


Mellesleg szerintem nem is alaptalan, hogy a suzukisokkal általában baj van, vagy nagyon nyomják neki, vagy nagyon szutyognak előtted... Ez persze nem a kocsi hibája, hanem a papik ülnek át a skodából, meg a wartburgból, meg a kis sutyók veszik első autónak, és relative megy is....

2009. júl. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
12%
milyen suzukik?swiftek?
2009. júl. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim válasza:
90%
A másodkik válaszolónak mondanám , hogy lehet ,hogy az kevés fogyasztásnak számít de nekem a Nissan Pathfinder eszik annyit 2.5-ös motorral.
2009. szept. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim válasza:
94%

[link]


[link]


[link]


[link]


Az utolsó baleset amelyről képet linkeltem defekt miatt történt és 3-an haltak bele.

Nekünk is volt Suzukink. A tapasztalatok: Jó fogyasztás, jó gyorsulás, városban nem lehet utolérni. Amint kiérsz a városból érezni, hogy könnyű kocsi mert rángatja a szél rendesen. Amikor mostuk kézzel betudtam nyomni a tetejét. Szervizeléskor gondunk nem volt vele, sokat használtuk, de kinőtte a család. Most már olcsón hozzá lehet jutni de ha nem muszáj már ne vegyél olyat. Jól tuningolható kis jószág, szépre meg lehet csinálni, de ez kevés. Pár éve még szívesen vettem volna hogy villoghassak a saját kocsival , kocsikázhassak, zenét hallgassak benne, ne kelljen buszozni, vonatozni, csövezni az állomásokon buli után, bevásárolni stb.. Most már inkább gyűjtök, hogy vehessek valami értelmeset. Sajnos a jobb törésteszt sem garantálja hogy nem megy neked valami részeg vagy figyelmetlen idióta. -Így is a hideg ráz amikor az autópályán előzök valakit az meg újságot olvas, meg sms-ezik, vagy az anyósülésen lévővel beszélget de közben jön át a sávomba.- Leginkább arra jó a régi suzuki, hogy a szőlőbe kividd vele a permetezőt meg hazafelé beugorj a közértbe. Én csak azért nem fogok suzukit venni, mert másra nincs pénzem... Figyeljetek az utakon egymásra, mert mindenkit vár valaki otthon :(

2009. okt. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
74%

Nem ér semmit, értéktelen, veszélyes, szar autó.

Hallhatjátok a Pathfinder is annyit fogyaszt (2.5D) meg az én BMW-m is és azért valljuk be van különbség a suzuki meg a BMW/Nissan között

2009. dec. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim válasza:
55%
Az tény hogy a régi típusi suzukiknak túl vékony volt a kasznijuk és a minősége rosszabb mint a mostaniaké de az új suzukik jók.Nekünk Grand Vitaránk van és azt nem lehet hasonlítani az ignishez meg a swifthez se,nagyon jó autó!
2010. jan. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
ha tényleg szar a suzuki mint ahogy sokan mondják akkor miért olyan drága?már nem megfizethetetlenül drága,de ahhoz képest nem olcso!pl kapsz alap autót is annyiért már....
2010. jan. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Érvelésedet követve, ha a Trabantot hirtelen 10 millió forintért kezdenék árulni, akkor jó autó válna belőle??
2010. jan. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim válasza:
100%
nekem van egy ignisem amivel melozni járok 4 éves semmi probléma nem volt vele fürge jó terepen jó a fogyasztása az otthoni autóm egy 156-os alfa 1.9 jtd megy mint állat meg a zsebemből is apénz amikor szervizeltetni kell.szerintem jó a suzuki is de tudni kell hogy, az olaszok jó ruhát tudnak csinálni,a franciák jó parfümöt,a németek meg jó autót!! üdv CS.
2010. febr. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim válasza:
78%
jó kezdőknek...nekem is egy Swift volt aztán átváltottam és most Skodával furikázok...
2010. febr. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!