Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Fiatalok! Érettségi után London?

Fiatalok! Érettségi után London?

Figyelt kérdés
Idén érettségizem.Utána szeretnék kimenni Londonba dolgozni.Valaki nem készül kimenni?
2012. máj. 23. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
London az nem jó, túl sok a bevándorló, drága, tömött zsúfolt. Inkább a vidéki Anglia, de méginkább Németországot ajánlom!
2012. máj. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is azt javaslom, hogyha csak érettségid van, akkor ne gyere Londonba. Itt is rengetegen keresnek olyan állást, amihez nem kell végzettség, szóval nem ajánlom Londont. Ha viszont lenne egy piacképes végzettséged(valamilyen IT-s,műszaki, mérnöki), akkor ajánlanám Londont, de amúgy nem. Ismerőseim nagy része mosogatást és takarítói melót keres, de mivel mindenki ezt keresi, ezért nagyon nehéz találni. Ellenben én 2,5 hét alatt találtam programozói melót, 3,5 éves magyarországi tapasztalattal.
2012. máj. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"túl sok a bevándorló" - ez igaz, de ettől is olyan érdekes a városkép-


"drága" - igen, az, éppen ezért minimálbéres munkára nem érdemes ide jönni.


"tömött zsúfolt" - mégis milyen legyen egy elővárosokkal együtt 14 milliós világváros? Ne egy svájci kisvároshoz hasonlíts egy metropoliszt.


"Inkább a vidéki Anglia" - kezdetben semmiképp, mert indulásnak szerintem London jó, aztán ha van már helyi tapasztalat, akkor mehet az ember vidékre, de akkor is célszerű dél-angliában maradni.

2012. máj. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Londonba most nem érdemes menni, mert amíg olimpia van, addig talán lesz munka, de utána előreláthatólag semmi. Az egyik ember feketén dolgozik az autómosóban 400 Ł - ért, ebből megélni is alig tud. Gyakorlatilag egy gyufásskatulya nagyságú lyukban lakik, egy másik emberrel.

Én Kentet és Devont ajánlanám, azok sokkal jobbak Londonnál.

2012. máj. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell általánositani, Londonban lakom lehet jönni ha tudsz angolul. Én vendéglátásban dolgozom és igy is megkeresek 1700-2000 fontot havonta szoval nem kizárolag takaritani lehet minimál bérért...
2012. máj. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!