Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Útlevelem lejárt. Az ikertesóm...

Útlevelem lejárt. Az ikertesóm útlevele még érvényes. Kérdésem ebből ered. Átbírnék vele menni Szegedre?

Figyelt kérdés
Vajdasági vagyok, csak egy nap lenne az egész. Reggel mennék, délután jönnék. Nagyon hasonlítok a tesómra. Észre vennék, hogy nem én vagyok? Vagy ne kockáztassak?
2012. jún. 16. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha lebuksz nagyon pórul jársz. Ha tényleg nagyon hasonlítotok egymásra hogy összekevernek titeket akkor megpróbálhatod de hagyd otthon a személyidet mert ha azt meglátják vagy elkérik és te nem adod oda de kiderül hogy nálad van megszívod.
2012. jún. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez bűncselekmény, közokirat hamisítás, azon belül a "más nevére szóló közokirat felhasználása" fordulat, és persze szándékos alakzat. (Btk. 274. § (1) bekezdés b; pontja)
2012. jún. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha hasonlítasz rá akkor simán átengednek vele, haverom hetekig járt anno Ausztriába a haverja útlevelével, pedig csak arcformára hasonlítottak.
2012. jún. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Egyébként egypetéjűek vagytok? Ha igen, akkor nem nagyon lehet bizonyítani, hogy nem te vagy. (egyező DNS) De miért buknál le? Mármint rosszban vagy a tesóddal vagy a szülőkkel, hogy lebuktassanak? Más nemigen tudna.
2012. jún. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze, majd a határőr DNS mintát fog venni tőlük. :D Ha hasonlítasz rá akkor szó nélkül átfognak engedni.
2012. jún. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

át_fognak engedni


ezt nem a kérdezőnek mondom :D

2012. jún. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen, egypetéjű ikrek vagyunk. Köszönöm a sok választ. Először majd a tesóm megy át, és ami kell nekem azt majd megveszi. Lehet, hogy addigra megcsináltatom az útlevelemet. Ki tudja. Ha mennék, akkor azt busszal tenném. Mikor még érvényes volt az útlevelem, akkor sosem nézték meg.

A helyesírást javítgató embereknek meg köszönöm a javítgatást. Kétnyelvűként örülök, hogy még ennyire is megy nekem az írás.....

2012. jún. 16. 17:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem simán átengednek. Nálunk ez egyetemen volt két csoporttársam akik ikrek voltak, matekból csak az egyik járt vizsgázni a másik nevében is, de más tárgyaknál is megcsinálták, nehéz volt őket megkülönböztetni, meg össze is öltöztek, sose buktak le.
2012. jún. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!